МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ

1988 року американська Асоціація комп’ютерного обладнання оголосила 30 листопада Міжнародним днем захисту інформації (англ. Computer Security Day). Його метою є нагадування користувачам про необхідність захисту персональних даних, що зберігаються в комп’ютерах, смартфонах та інших гаджетах.
У цей рік було зафіксовано першу масову епідемію хробака, якого назвали за іменем його творця — Морріса. Це була справжня глобальна вірусна чума, яка підштовхнула вчених до розробки більш надійних методів захисту комп’ютерів.
Як не розгубитися у океані інформації, правильно користуватися інформаційними сайтами, вміти захистити власну інформацію? Саме цим питанням і було присвячене кожне заняття з “Інформатики” та “Основ комп’ютерних технологій”, які 30 листопада провела викладачка інформаційних дисциплін Юлія ЗДАНЮК. Також викладачка створила відеоролик, який мали змогу переглянути всі здобувачі освіти у своїх viber -групах. Учні та студенти ознайомилися з формами та методами захисту інформації, в ігровій формі дізналися про наслідки прийнятих рішень, поради щодо виявлення шахрайства та дієві засоби захисту у кожній ситуації.
Пам’ятайте, що ваша безпека в інтернеті залежить тільки від вас. Не забувайте оновлювати антивірусні програми, використовувати міжмережеві екрани (Firewall) і складні паролі, які в жодному разі не розголошуйте.