Міжнародний день рідної мови

21 лютого у всьому світі відзначають Міжнародний день рідної мови. Не виключенням є і Україна.В цей день учні та студенти нашого навчального закладу, як справжні майбутні патріоти, не могли залишитись осторонь і вкотре стали активними учасниками заходів, що спрямовані на підтримку мовної культури серед сучасної молоді.

Кухоцька Оксана Євгенівна та Милацька Вікторія Володимирівна провели бліц-турнір «Мовні традиції нашого краю» між командами 6 і 9 груп, з суттєвою перемогою на фінішну пряму вийшли майбутні випускники.Свої враження від гри переможці мали змогу висловити, беручи участь у флешмобі « За що я люблю рідну мову?». Студенти груп 91-Б та 91-ХМ взяли участь у конкурсі творчих проектів «Наша мова- королева» і презентували свої роботи, як естетичний фон бліц-турніру.

Викладач Лисицина Б.Ю. провела захід в групах 91-Б та 91-ХМ, на якому студенти розповіли про історію виникнення та становлення української мови, декламували поезії,cлухали музичні композиції, а найактивніші змогли взяти участь у вікторині.

Студенти групи 81-ХМ разом із викладачем Милацькою В.В. досліджували, що зашифровано у ДНК нашої нації, шляхом аналізу «мовних кодів».Результат своєї роботи студенти зробили у вигляді ментальної карти на дошці.

Сьогоднішні заходи, по збереженню і поширенню рідної мови, на практиці показали, що це активно служить зміцненню солідарності і терпимості, розширенню взаєморозуміння і діалогу серед учнів та студентів, що особливо цінно для нас, викладачів, і нашої власної, сучасної мовної культури.

Previous Image
Next Image

info heading

info content