Методичне обласне об’єднання викладачів суспільно-гуманітарних дисциплін

24 жовтня 2018р. відбулося методичне обласне об’єднання  викладачів суспільно-гуманітарних дисциплін вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Рівненської області на базі Комунального закладу вищої освіти «Рівненська медична академія».

Метою заходу було вдосконалення професійної та наукової методичної підготовки викладачів суспільно-гуманітарних дисциплін; вивчення спадщини В.О. Сухомлинського та трансформації його наукових досліджень і досвіду в практичну діяльність.

Під час проведення методичного обласного об’єднання проводились педагогічні  читання до 100-річчя від дня народження В.О. Сухомлинського на тему «В.О.Сухомлинський у діалозі з сучасністю».

Були прослухані виступи:

  1. Ткаченко Г.І., кандидат політичних наук, викладач суспільних дисциплін КЗВО «Рівненська медична академія» тема «В.О.Сухомлинський про використання заохочення та покарання у вихованні і навчанні».
  2. Пятка О.О., кандидат історичних наук, викладач суспільних дисциплін КЗВО «Рівненська медична академія» тема «Принципи патріотичного виховання В.О.Сухомлинського крізь призму сьогодення».
  3. Ліннік Ю.Л., кандидат філософських наук, викладач соціології та філософії КЗВО «Рівненська медична академія» тема «Спадщина видатного українського педагога і гуманіста В.О.Сухомлинського» та інші викладачі суспільно-гуманітарних дисциплін.

Викладач Лебедюк Є.Н.

Ц.к. суспільних та соціально-економічних дисциплін

Previous Image
Next Image

info heading

info content