МАЙСТЕР-КЛАС “Нанесення лакофарбових матеріалів пневматичним фарбопультом”

Майстри-професіонали знають: отримати абсолютно рівне покриття однакової товщини непросто. Особливо складно домогтися ідеального результату при обробці лакофарбовими матеріалами гладких предметів: меблів, віконних рам, дверей… Як же виконати фарбування подібних поверхонь швидко і якісно, без слідів від інструменту (кисті, валика, тампона), без некрасивих напливів та згустків?

Вихід є: можна механізувати процес, задіявши пневматичний фарборозпилювач.
Саме азам і тонкощам виконання малярних робіт з використанням фарбопульту був і присвячений майстер-клас майстра виробничого навчання Майструка Романа для здобувачів освіти коледжу, майбутніх будівельників.

Майстер виробничого навчання ознайомив здобувачів освіти з будовою, технічними можливостями, принципом дії пневматичного розпилювача, звернув увагу на нюанси, які можуть виникнути в процесі роботи.

Присутні на майстер-класі учні з цікавістю спостерігали за підготовкою пневматичного фарбопульта до роботи: під’єднанням фарборозпилювача до компресора за допомогою спеціального шлангу високого тиску та підготовкою лакофарбового матеріалу. Майстром виробничого навчання було акцентовано увагу на тому, що результат фарбування багато в чому залежить і від того, наскільки гладкою та чистою буде поверхня перед нанесенням складу фарби.

Учні отримали можливість самим побути в ролі фахівця-декоратора та переконатись, що процес цікавий та творчий, але вимагає граничної акуратності, творчості та дотримання технології.

Здобувачі освіти пересвідчились, що майстер-професіонал може будь-яку непривабливу річ перетворити на неповторну деталь інтер’єру.

Старший майстер Олег Воронко