МАЙСТЕР – КЛАС : “Як зістарити деревину”

Чудовою можливістю змінити зовнішній вигляд виробів побутового призначення є метод старіння деревини. Найпростіші дерев’яні меблі після процедури штучного зістарювання  набувають дорогий вигляд і чудово вписується в відповідний інтер’єр будинку.
Саме азам та тонкощам виконання робіт, що виникають при виборі  способів старіння деревини був і присвячений майстер клас на тему “Як зістарити деревину” майстра виробничого навчання Майструка Р.М. для учнів груп, які навчаються комплексній професії “Столяр будівельний. Верстатник деревообробних верстатів”
Присутні на майстер класі учні затамувавши подих спостерігали за виконанням трьох найбільш ефективних методів зістарювання деревини, а саме механічним, хімічним і термічним (за допомогою вогню).
Саме ці прийоми надають виробам ексклюзивності, довершеності та витонченості.
Дуже важливим є і той момент, що залежно від обраного способу кінцевий результат мав певні відмінності.
Учні отримали унікальну можливість самим побути в ролі фахівця-декоратора та переконатись, що процес цікавий та творчий, але вимагає граничної акуратності, уважності і дотримання технології.
Здобувачі освіти пересвідчились, що майстер-професіонал може будь-яку, на перший погляд непривабливу річ перетворити на неповторну деталь інтер’єру.