МАЙСТЕР-КЛАС ВІД ТМ “FEIDAL” – робити навчання не тільки актуальним, але й цікавим та прикладним.

Креативно та захоплююче проходять заняття з практичної підготовки в нашому Коледжі.

Адже, практично орієнтоване навчання є ефективним інструментом формування  професійних  компетентностей  та  організації  особистої  підготовки  учнів і спрямоване на підготовку їх до самостійної діяльності шляхом формування відповідної кваліфікації, яка затребувана в умовах реального виробництва.

Так, на протязі листопада місяця учні груп, що навчаються комплексній професії “Штукатур. Лицювальних-плиточник. Маляр” вправлялися у виконання творчих робіт по креативно-дизайнерському опорядженні інтер’єру.

Згідно з умовами завдань, учні, реалізуючи вимоги до опорядження інтер’єру, виконали індивідуальні практичні роботи, які полягали у нанесенні на прогрунтовану гіпсокартонну поверхню декоративних сумішей з подальшим формуванням фактури та створенням декоративного ефекту з використанням матеріалів  ТМ “FEIDAL”, які вироблені за технологіями та на  обладнанні, які надали німецькі партнери.

Під час реалізації завдань учні не лише  демонстрували свою майстерність, але й дотримувалися технології застосування матеріалів для кожного виду робіт та правил охорони праці.

Варто відзначити, що кожен учень постарався на славу.

Задоволеними роботами своїх учнів залишилися і їхні керівники: майстри виробничого навчання: Кравчук О.В, Рабешко В.Й. та  викладач спецдисциплін Войтович Л. В.

Але справжнім святом для учнів коледжу стало проведення майстер-класу нанесення декоративної штукатурки безпосередньо представниками ТМ “FEIDAL”: було показано нанесення шести видів штукатурки, а саме “Lava”, “Magie”, “Velvet”, “Persiya”, “Sand farbe”, “Perle farbe”.

Представники фірми продемонстрували, які можливості мають тонкошарові декоративні штукатурки. Зокрема, присутні побачили, як за допомогою новітніх будівельних матеріалів та використанням спеціальних інструментів  можна створити різноманітні світлові  ефекти.

Метою майстер-класу було не тільки передати досвід, але дати учням зрозуміти, що вони можуть впоратися з тим, що раніше не робили. Навчившись виконувати дані технологічні операції, здобувачі освіти легко зможуть застосовувати свої вміння у подальшій діяльності, адже завжди існує попит на оздоблювальні елементи  при виконанні ремонтно-будівельних робіт, а майстрів, які зможуть їх виконувати не так легко знайти

Отож, здобувши професію «Штукатур. Лицювальник-плиточник. Маляр.» у ВСП “Костопільський будівельно-технологічний  фаховий коледж  НУВГП”, Ви завжди  будете  затребуваними  на ринку праці!

Відеозвіт проведеного майстеркласу