МАЙБУТНЄ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ТОГО, ЩО ТИ РОБИШ СЬОГОДНІ!

Кожна професія приваблива і цікава по-своєму. Але однією з найбільш престижних сьогодні є професія будівельника. Оновлюються і розширяються переліки будівельних робіт, з’являються нові будівельні матеріали, вдосконалюються обладнання й інвентар, тому і будівельна галузь також модернізується, поєднуючи в собі широкий спектр можливостей і вмінь.
Однією з ліцензованих професій в ВСП “Костопільський будівельно-технологічний фаховий коледж НУВГП” є комплексна професія “Муляр. Пічник. Штукатур”
Саме методиці активізації пізнавальної діяльності учнів на заняттях з виробничого навчання та спецтехнології був присвячений показовий бінарний урок для учнів групи  №4 на тему “Мурування стовпів  2×2 цеглини по трирядній системі перев’язування швів”, який підготували майстер виробничого навчання Людмила Валюх та викладач спецдисциплін Оксана Нашильник.
Саме вони в навчальному закладі – основні організатори професійного навчання учнів, їх наставники та вихователі.
Їх формула успіху – це любов до дітей і професії, невтомна праця, постійне самовдосконалення, творчість та креативність.
Метою спільного  заняття  було формування в учнів практичних вмінь  і навичок, розвиток уяви та творчого мислення, почуття самостійності,  відповідальності за якість роботи що виконується, вміння працювати індивідуально та в колективі.
Для актуалізації опорних знань учнів було запропоновано цікаву мультимедійну презентацію, опрацьовано інструкційно-технологічні карти.
Здобувачі освіти активно відповідали на поставленні питання, детально обгрунтовуючи відповіді, а також підтвердили свої теоретичні знання  на практиці.
Майстер виробничого навчання професійно продемонстрував кожен практичний етап роботи, ділячись з учнями  багатим  виробничим досвідом.
Проведений урок був  продуктивним  та насиченим.
Здобуваючи професію  учні зацікавлені у тому, щоб отримати всебічні знання, досконалі навички та стати справжніми професіоналами.
Будівельна професія завжди буде потрібною, – переконані майстри виробничого навчання та викладачі коледжу.
Скільки існуватиме світ – люди будуватимуться та ремонтуватимуть житло. Щоб зробити ці заходи максимально швидко та якісно – обов’язково запрошуватимуть професіоналів. Так що хороший будівельник – муляр, штукатур, пічник завжди матиме і роботу, і заробітки.
Але сучасний будівельник просто зобов’язаний мати диплом, що засвідчує його кваліфікацію!
Не можна просто узяти в руки інструмент і почати заробляти гроші. Потрібно знати властивості і характеристики матеріалів та технологію! Тим більше, що постійно  з’являються нові інструменти, будівельні та оздоблювальні матеріали.
Уміння працювати з ними і навчають у коледжі.
Не знаєш який заклад освіти обрати? Вихід є!
Обирай ВСП “Костопільський будівельно-технологічний фаховий коледж НУВГП”!
      Ми навчимо будувати своє життя у прямому і переносному значенні!