Конкурс з дисципліни «Санітарно-технічне обладнання будівель»

Рівень благоустрою сучасного будинку визначає в тому числі наявність санітарно-технічних систем, зокрема, водопостачання і каналізації. Сьогодні важко уявити будівлю без «начиння» такими інженерними системами. Вони забезпечують комфортність проживання та оптимальні умови для праці, впливають на архітектуру, об‘ємно-планувальні і конструктивні рішення будівель,  інтер‘єр приміщень.

Студенти нашого коледжу – майбутні фахівці-будівельники на заняттях з дисципліни «Санітарно-технічне обладнання будівель» навчаються розраховувати та проектувати санітарно-технічні системи у будівлях.

Одним з основних засобів, за допомогою якого студент опановує технікою розв‘язування задач і обґрунтування прийнятих технічних рішень при проектуванні санітарно-технічних систем, є виконання і захист розрахунково-графічної роботи.

27 листопада студенти групи 21Бі спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія» презентували свої виконані роботи, обґрунтували розрахунки та прийняті технічні рішення по влаштуванню систем водопроводу і каналізації житлового будинку згідно завдання. На заході також були присутні студенти групи 11Б, у яких опанування даного курсу ще попереду. Конкурс проходив цікаво і пізнавально у дружній позитивній атмосфері. Інтелектуальна активність студентів була високою.

Фахове журі у складі викладачів Алексєйчук Ж.В., Кожарко О.М., Степчук Н.В. об’єктивно оцінило кожну роботу студента та визначило переможців.

І місце – Білаш Микола

ІІ місце – Левчик Максим

ІІІ місце – Кравченко Павло

Вітаємо переможців і всіх учасників конкурсу! Бажаємо нових звершень!