Конкурс  фахової  майстерності  за  професією  “Столяр будівельний”

Конкурс професійної майстерності – це екзамен і свято водночас.

Бути професіоналом означає бути кращим у своїй сфері.

Прагнення до професіоналізму є сильним мотиваційним моментом, а участь учнів коледжу, які навчаються за комплексною професією “Столяр будівельний. Верстатник д/о верстатів”  в конкурсі професійної майстерності є ганою нагодою спробувати свої сили та презентувати свої професійні навички.

Конкурсанти змагалися у двох турах.

Перший, теоретичний тур передбачав перевірку знань з предметів професійно-теоретичної підготовки шляхом виконання завдань у тестовій формі.

У другому, практичному турі учасники вправлялися у виготовлення табурета кухонного з масиву деревини згідно креслень та інструкційно-технологічних карт з використанням електрифікованого деревообробного інструменту.

Під час реалізації завдань учні не лише демонстрували свою майстерність, але й дотримувались технологічної послідовності виконання робіт та правил охорони праці.

Варто відзначити, що кожен учень постарався на славу.

Задоволеними роботами своїх підопічних залишилися і їхні безпосередні керівники: майстри виробничого навчання Майструк Р.М., Бойко С.М.  та викладач спецдисциплін Кондратюк В.С.

За результатами  змагання

  • перше місце виборов учень групи  №10  Бойчук Дмитро.
  • друге місце посів учень групи №8  Левчук Богдан.
  • третє місце – учень групи №10  Флорек Дмитро.

Журі відзначило високий рівень професійної  компетентності всіх учасників конкурсу, їх старанність та відданість справі.

Переможців конкурсу було відзначено цінними подарунками.