Конкурс фахової майстерності за професією “Штукатур”

З метою підвищення професійної підготовки, розвитку творчої активності учнів, сприянню підготовки молоді до максимальної реалізації своїх знань, вмінь та навичок у ВСП “Костопільський будівельно-технологічний фаховий коледж НУВГП” відбувся конкурс фахової майстерності серед учнів груп №5, №6 та №7, які навчається за комплексною професією “Штукатур. Лицювальник-плиточник. Маляр”.

Адже здобувачі освіти нашого коледжу щодня своїми навчальними перемогами доводять нашу міцність та бажання будувати країну майбутнього – сучасну і технологічну, успішну і незалежну, вільну і щасливу!

А участь у конкурсі фахової майстерності для учнів коледжу є гарною нагодою спробувати свої сили та продемонструвати професійні навички. Конкурсанти змагалися у двох турах.

Перший, теоретичний тур, складався з тестових завдань, з якими впорались всі учасники конкурсу, показавши достатній рівень знань з предметів професійно-теоретичної підготовки.

Другий, практичний тур, передбачав виявлення рівня практичних вмінь конкурсантів шляхом виконання практичного завдання відповідно до кваліфікації 3-го розряду з професії “Штукатур”.

Для виконання завдань практичного туру конкурсу учасники були забезпечені робочими місцями в навчально-виробничій майстерні та необхідними матеріалами та інструментом. Під час реалізації завдань всі здобувачі освіти дотримувались вимог охорони праці, демонстрували не тільки професійну майстерність, а й проявили творчість при виконанні завдань та дотримувалися технології виконання робіт.

За якістю роботи, порушеннями при виконанні робіт уважно слідкувало журі. В складних та напружених випробовуваннях кожен учасник змагань показав високий рівень фахової майстерності, продемонстрував професійну компетентність.

За результатами змагання перше місце виборов учень групи №5 Шадрічев Роман.
Друге місце посів учень групи №7 Романчук Тарас. Третє місце – учень групи №6 Банчуков Валентин.

Переможців конкурсу було відзначено почесними грамотами та цінними подарунками.
Журі відзначило високий рівень професійної компетентності всіх учасників конкурсу, їх старанність та відданість справі.

Задоволеними роботами своїх підопічних залишилися і їхні безпосередні керівники: майстри виробничого навчання Вдовиченко О.А.,Кравчук О.В., Багінський Д.І. та викладач спецдисциплін Войтович Л.В.

Приємно, що серед учнів нашого коледжу багато талановитих та працьовитих молодих людей. Ми сподіваємося, що їх перші успіхи та перемоги тільки початок життєвих досягнень, а все найцікавіше їх чекає попереду!