Конкурс фахової майстерності за професією ‘’МУЛЯР’’

У нас знову цікавий та хвилюючий день!
Змагаються майбутні муляри.
Дух змагання, кмітливості та почуття  суперництва витали в коледжі. Для учнів навчального закладу цей захід став логічним продовженням теоретичного та практичного навчання, а також розширив їхні вміння і знання та надав можливість  продемонструвати свої професійні навички.
Адже є професії, котрі з часом не тільки не втрачають своєї актуальності, а й здобувають усе більший попит. Будівельна справа – одна з найнадійніших, а той хто обере цю професію – аж ніяк не прогадає. Головне, – дійсно стати майстром своєї справи та не боятися нічого нового та знати, що твоя робота приносить величезну користь та її помічають.
Для учнів груп, які навчаються комплексній професії  “Муляр. Пічник. Штукатур” конкурс професійної майстерності став гарною нагодою спробувати свої сили в мулярській справі.
Конкурсанти змагалися у двох турах.
Перший, теоретичний тур передбачав перевірку знань з предметів професійно-теоретичної підготовки шляхом виконання завдань у тестовій формі.
У другому, практичному турі учасники виконували цегляну кладку кута в 0,5 цеглини за однорядною системою перев’язки швів з використанням мулярського інструменту. Під час реалізації завдань учні не лише продемонстрували свою майстерність, але й дотримувалися технології виконання робіт та правил охорони праці.
Варто відзначити, що кожен учень постарався на славу. Задоволеними роботою своїх підопічних залишилися і їхні безпосередні керівники: викладач спецдисциплін Нашильник О.Ф. та майстри виробничого навчання Ющук Н.Л., Рабешко В.Й., Караймчук В.О., Валюх Л.В., Сошинська О.С.
За результатами змагання перше місце виборов учень групи №2  Каленик Сергій.
Друге місце посів  учень групи №4 Мартинюк Веніамін.
Третє місце розділили між собою учень групи №2 Коцюбайло Сергій та учень групи №4 Кривульський Дмитро.
Журі  відзначило  високий рівень професійної компетентності всіх учасників конкурсу,їх старанність та відданість справі.
Переможців конкурсу було відзначено цінними подарунками та грамотами.