Конкурс фахової майстерності за професією “Лицювальник-плиточник”

Здобувати професію лицювальника-плиточника – нелегка, але дуже цікава та творча справа. Від якості роботи цього спеціаліста залежить кінцевий результат будівлі або приміщення. На сьогодні попит на цю професію постійно зростає, оскільки досить активно ведуться будівельні роботи. Тому лицювальники-плиточники завжди потрібні як у державних будівельник компаніях, так і в приватних. Головне – дійсно стати майстром своєї справи, не боятись нічого нового та знати, що твоя майбутня справа приносить величезну користь та її помічають.

Для учнів груп, які навчаються в коледжі за комплексною професією “Штукатур. Лицювальник-плиточник. Маляр” участь в конкурсі професійної майстерності стала гарною нагодою спробувати свої сили та презентувати свої професійні навички.

Конкурсанти змагалися у двох турах.

Перший, теоретичний тур, складався з тестових завдань, з якими впоралися всі учасники конкурсу, показавши достатній рівень знань з предметів професійно-теоретичної підготовки.

Другий, практичний тур, передбачав виявлення рівня практичних вмінь конкурсантів шляхом виконання практичного завдання відповідно кваліфікації 3-го розряду з професії “Лицювальник-плиточник”.

Учасники конкурсу виконували облицювання стіни керамічною плиткою способом шов в шов. Під час реалізації завдань всі здобувачі освіти дотримувались вимог охорони праці, демонстрували не тільки професійну майстерність, а й проявили творчість при виконанні завдань та дотримувалися технології виконання робіт.

За якістю роботи, порушеннями при виконанні робіт уважно слідкувало журі.
В складних та напружених випробовуваннях кожен учасник змагань показав високий рівень фахової майстерності та професійну компетентність.

За результатами змагання:

  • перше місце учень групи №5 Косковецький Владислав,
  • друге місце учень групи №5 Кожарко Михайло,
  • третє місце учень групи №7 Іляшенко Ярослав.

Переможців конкурсу було відзначено почесними грамотами та цінними подарунками.
Ми щиро вітаємо наших переможців!

Приємно, що серед учнів нашого коледжу багато талановитих та працьовитих молодих людей. Впевнені, що їх перші успіхи та перемоги тільки початок життєвих досягнень, а все найцікавіше їх чекає попереду!