Книга пам’яті «Вони віддали життя за вільну Україну.Наші герої – наші випускники»

Вже кілька місяців  ми не можемо спати спокійно: гинуть найкращі українці, цвіт нації. Серед них – багато наших земляків, випускників нашого коледжу, які, не задумуючись, пішли боронити кордони держави.  Ми добре знаємо, що  історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Саме тому  ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки, коли проливали кров справжні патріоти.

Пам’ять…Таке коротке слово. Вона нетлінна і вічна…. Пам’ять! Гірка пам’ять! Вона ніколи не згасне! Пам’ять! Що ти залишила? Лиш спогади рідних та близьких про те, якими були наші Герої в мирному житті. Саме для цього ми започаткували проект  “Книга пам´яті”, в якій  публікуватимемо історії життя, спогади рідних та фото наших випускників, які загинули на війні, але хто навічно має залишитися у нашій пам’яті і пам’яті прийдешніх поколінь, які навчатимуться в нашому закладі.

Варто не забувати, що Герої творять дійсність, Герої формують обличчя світу – вчора, сьогодні і завтра, бо вони готові віддати все, і в тому числі своє життя, щоби осягнути свою мету, щоби дати шанс іншим – жити!

Сьогодні й щодня ми вклоняємося подвигу тих, хто віддав своє життя в ім’я свободи України, мужньо захищаючи рідну землю, їхній відданості українському народові, незламній силі волі та героїзму !  Кожен із загиблих воїнів –випускників залишиться у нашій пам’яті, а вдячність за їхній подвиг житиме у серцях українців!  Герої не вмирають! Пам’ять про них житиме вічно…