Карантинові будні КБТК

   Вже місяць триває карантин, і звісно, всім хочеться, щоб ця ізоляція швидше закінчилась, аби повернутися до свого звичного способу життя. Дистанційне навчання стало буденністю і нікого вже не дивують онлайн-заняття у Meet Google чи Zoom. Навчальний процес у дистанційному форматі поступово стає звичним.
          Для забезпечення повноцінного освітнього процесу викладачі коледжу плідно працюють користуючись сервісами для дистанційного навчання  https://zoom.us, https://classroom.google.com, https://naurok.com.ua, https://miyklas.com.ua. Створено навчальні середовища практично з усіх навчальних дисциплін. У «класах» студенти можуть знайти всю необхідну інформацію: конспекти лекцій, презентації, наочний матеріал,  онлайн-тести, посилання на додаткові Інтернет-ресурси.
   За допомогою платформи Hangouts Meet, 06 квітня 2020 року відбулося засідання Атестаційної комісії Костопільського будівельно-технологічного коледжу НУВГП. На засіданні розглядалися матеріали діяльності за між атестаційний період 17 педагогічних працівників, які проходять чергову та позачергову атестацію у 2019-2020 навчальному році. Успішно проведена онлайн робота атестаційної комісії коледжу забезпечила належний рівень атестації викладачів відповідно до Типового положення
   Для ефективної адміністративної роботи в коледжі запроваджено електронний документообіг з використанням онлайн сервісу Paperless, також працюють електронний журнал проведення занять та електронні відомості успішності.
    Щотижня проводяться онлайн засідання адміністративної ради, наради з головами циклових комісій, де обговорюються питання планування роботи, результати  дистанційного навчання, самоосвіти викладачів, планування сесій та ряд інших нагальних питань.
Previous Image
Next Image

info heading

info content