Калейдоскоп відкритих уроків в рамках тижня циклової комісії .

 

Карантин вніс свої корективи, але не позначився на наповненості тижня циклової комісії фізико-технічних, природничих, математичних, комп’ютерних дисциплін, захисту України та фізичної культури,  особливо рясним він видався на відкриті уроки, які викладачі проводили на платформі Google Meet

Традиційно, у понеділок, тиждень розпочався відкритим уроком з математики у групі 91-ХМ на тему: «Узагальнення та систематизація знань за допомогою сервісу Learningapps.org.». Викладач Т.О. Павлова доступно  пояснила розв’язання математичних задач, використовуючи інтернет-сервіс мультимедійних дидактичних вправ Learningapps.org., що дало змогу провести заняття цікаво для студентів та присутніх викладачів.

У вівторок, 17 листопада, відбувся творчий, креативний, змістовний відкритий урок з дисципліни “Основи комп’ютерних технологій”  на тему: «Електронні та друковані портфоліо». Ю.М. Зданюк методично вміло поєднала вивчення нового матеріалу із проведенням практичних вправ на он-лайн платформах, додатках google, що зробило заняття цікавим та пізнавальним, а виконання тесту на vseosvita.ua. дало змогу оцінити здобуті знання всіх студентів групи 01-Б.

Цього ж дня  провів відкритий урок з предмету «Захист України» на тему: «Мінно-вибухові пристрої»  викладач М. В. Рубель. Учні групи №7, класний керівник Т.М. Буханкович занурилися в атмосферу військових, дізналися багато цікавої та корисної інформації для майбутніх захисників України.

Не закінчилися відкриті уроки і в середу. Зокрема відбувся відкритий урок з фізики: «Електромагнітні хвилі, їх утворення та поширення. Досліди Герца. Швидкість поширення електромагнітних хвиль». Викладач, кандидат педагогічних наук І. Л. Семещук продемонстрував ряд відеороликів про електромагнітні хвилі, доповнивши все це своєю цікавою та змістовною розповіддю.

Також 18 листопада студенти-першокурсники взяли участь в дистанційному он-лайн конкурсі з інформатики “Онови кібербезпеки” від vseosvita.ua. та порадували заклад освіти здобутими ІІ та двома ІІІ почесними місцями. Отож, студенти групи 01-Б,  Адамов Владислав отримав диплом переможця за ІІ місце, а  Басюк Катерина та Семенюк Юлія – дипломи за ІІІ місце. Всім учасникам конкурсу в їх особисті он-лайн кабінети прийшли сертифікати, а директору коледжу, батькам дітей та викладачу Ю.М. Зданюк листи подяки за підготовку переможців.

Насиченим на он-лайн події виявився і четвер. Так, о 09.15 год. відбувся відкритий урок з хімії у групі 01ХМ, викладач А.П. Остапюк. Тема уроку: «Поняття про багатоатомні спирти на прикладі гліцеролу, його хімічні властивості».  Для проведення уроку були використані методичні матеріали до даного заняття у вигляді презентації,  платформа  LearningApps.org, продемонстрований відеодослід: «Якісні реакції на етиленгліколь та гліцерол». Студенти були активні у виконанні завдань, що і сприяло гарному результату заняття. Паралельно, в цей же час проходив урок-гра “Зоряна година” в групі 01-Б, викладач М.П. Линка. А на завершення дня всі бажаючі викладачі коледжу мали змогу приєднатися до вебінару на тему: “Створення та ведення блогів, google-сайтів”, де викладач інформатики Ю.М. Зданюк продемонструвала методику створення та ведення освітніх блогів та google-сайтів. Майстер-клас пройшов цікаво, пізнавально, всі учасники отримали відповіді на запитання.

20.11.2020 року на відкритому уроці з предмету біологія на тему: «Агроценози, їхня структура та особливості функціонування» викладач М.П. Линка формувала знання про агроценози; виховувала розуміння єдності всіх біологічних процесів у живих організмах і важливості цих процесів для існування життя. На уроці-конференції студенти творчо висвітлювали теми . Змістовними були презентації, відеоролик, ігри. Активну участь брали такі студенти: Петрович М., Максимчук І., Канащук Н., Полюхович В.. Студент Дем’янчук Д. Прослухавши тему: “Агроценози” вирішив створити свій агроценоз з вирощування злакових культур і продемонстрував презентацію.

Цього ж дня відбувся відкритий бінарний урок з фізкультури: «Формування навиків гри в шахи». Викладачі І.А. Багінський та Р.І. Мальований зіграли он-лайн в шахи, враховуючи підказки учнів та студентів, демонструючи правила гри та в результаті показали цікавий майстер-клас, сформувавши навики гри в шахи. Було наголошено на необхідності здобувати знання і підкреслено важливість теоретичної підготовки і практичних навиків, які можна отримати саме в стінах коледжу.

Також, не зраджуючи традиціям, впродовж тижня ЦК проводилися конкурси по розробці електронних листівок: «Фізика та електротехніка  в житті людини» та  листівок для учасників АТО, розроблених засобами ПК (до 6 грудня 2020р.); стартував конкурс “Проєкт «За чисте довкілля м.Костополя», – ініціатори викладач біології М.П. Линка та викладач англійської мови К.Б. Субботіна: приймаються до участі роботи на аркушах А4 (не менше 6, з фото) українською та/або англійською мовами до 20 травня 2021 р.

Нові фахові знання і вміння завжди будуть у нагоді. Проведений тиждень сприяв пробудженню інтересу до фізико-технічних, природничих, математичних, комп’ютерних дисциплін, захисту України та фізичної культури і демонстрації важливості освіти.

Previous Image
Next Image

info heading

info content