Історичний калейдоскоп

Історія України – це шлях боротьби українського народу за самобутність і свободу української нації, за незалежність Української держави.

До її здобуття доклали зусиль багато поколінь українців – патріотів. І сьогодні, на жаль, ця боротьба триває….

Історія України – це не лише події, факти, а й окремі історії життя і долі тих, хто боровся і продовжує боротися за збереження української мови та культури, правди історії, за свободу слова і мислення, за волю, за незалежність України.

З метою виховання патріотизму серед здобувачів освіти, а також формування загальнолюдських моральних цінностей, таких необхідних у цей непростий час, у групі 21 – Б був проведений урок – узагальнення вчителем Добровольською С.С: Історичний калейдоскоп – факти історії, правда історії періодів «Повоєнної відбудови 1945-1953» та «Десталінізації 1953-1964». На занятті учні відтворювали події тих часів для того, щоб зрозуміти, яким було життя українців у складі СРСР. Також ознайомилися із представниками « шістдесятництва» та «дисидентами» – захисниками прав людини, національних інтересів та борцями за відродження Української держави. Учні наголосили на значному внеску цих особистостей у проголошенні незалежності України та ознайомилися з їх творчістю.