Інтегровані комунакації Integrated communications

Використання інтегрованих занять вносить певний вклад в підготовку висококваліфікованих фахівців, сприяє прагненню та свідомій зацікавленості студентів в оволодінні як загальноосвітніми предметами так і дисциплінами професійно-теоретичної підготовки. Тобто сприяє розвитку інтегрованим комунікаціям студентів. Актуальність міжпредметної інтеграції змісту навчання будівельного матеріалознавства та англійської мови полягало в тому, щоби студентам в одній голові вмістити навчальні дисципліни і в такому вигляді, щоб не виникали суперечності між ними, а навчальний матеріал різних дисциплін був узгодженим та взаємопов’язаним.
Адже випускники нашого коледжу можуть адекватно сприймати зміни, що відбуваються в суспільстві і впевнено витримують конкуренцію на ринку праці. А тому наші викладачі спецдисциплін Алексєйчук Ж.В. та англійської мови за професійним спрямуванням Стахнюк О.П. спільно провели в групі 31Бі інтегроване заняття на тему: «Бетони», з метою покращити знання з даної теми та дати основні поняття не лише українською, але і англійською мовами.
Заняття було побудовано у формі діалогу між представниками компанії «Забудовника», які попередньо створили лист-пропозицію з метою пошуку необхідних будівельних матеріалів, а саме бетонів та виробів з них та будівельними компаніями, які є успішними на європейському ринку тобто «Інвесторами», які готові задля відбудови нашого зруйнованого житла окупантами рф, надати допомогу з виготовлення та реалізації сучасних бетонів, які задовільнятимуть всі вимоги щодо міцності та надійності збудованих будинків.
Представники компаній у двосторонніх перемовинах були раді зустрітися, обговорити всі запропоновані пропозиції задля спільної допомогти один одному у зведенні будинків з використанням технології каркасно-монолітного будівництва, аби добре зарекомендувати себе на ринку нерухомості нашого міста.
Саме такі заняття створюють умови мотивованого практичного застосування знань, навичок та вмінь, дають студентам можливість побачити результати своєї праці і отримати від неї радість та задоволення.