І етап Всеукраїнської учнівської олімпіади із загальноосвітніх предметів

З 25 по 29 листопада 2019 року в Костопільському будівельно-технологічному коледжі проходив І етап Всеукраїнської учнівської олімпіади із загальноосвітніх предметів, в якому брали участь учні та студенти коледжу. У коледжі  було створено оргкомітет для організації та проведення І етапу  олімпіад, який здійснював  науково-методичний супровід та керував процесом усіх організаційних та підготовчих заходів щодо проведення олімпіад із навчальних предметів. Також було складено та затверджено графік проведення І етапу олімпіад, створено журі для перевірки завдань та оцінювання робіт учасників І етапу олімпіад.

Учні та студенти коледжу демонстрували рівень  знань з таких предметів: українська мова, історія України, математика, інформатика, фізика.

Олімпіада проводилася з метою створення належних умов для виявлення й підтримки обдарованої молоді, розвитку її інтересів, творчого зростання, підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, подальшого розвитку освіти та  культури в нашій державі.

Переможці олімпіад візьмуть участь у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади .

Учасники олімпіади  продемонстрували такі    результати з загальноосвітніх предметів:

1.Олімпіада з історії України (викладачі – Гузовець О.Ю., Лебедюк Є.Н):

  1. 10 клас:

І місце – 10 клас – Удодик Назар (91-Б)

ІІ місце – 10 клас – Колдун Юрій (91-Б)

ІІІ місце – 10 клас – Михальський Максим (91-Б)

  1. 11 клас:

І місце – Боровець Андрій (81-Б)

ІІ місце – Старовойт Максим (81-Б)

ІІІ місце – Тимочко Володимир (81-Б), Коробков Микола ( гр. № 6)

2. Олімпіада з інформатики (викладач Зданюк Ю.М.):

І місце – Ничипорук Андрій (91-Б)

ІІ місце – Колдун Юрій ( 91-Б)

ІІІ місце – Канащук Назар (91-ХМ), Удодик Назар ( 91-Б)

 

 3. Олімпіада з української мови:

1.Кваліфіковані робітники (викладач Кухоцька О.Є):

І місце – Озеруга Назар (гр..№2)

ІІ місце – Генюк Констянтин ( гр.№2)

ІІІ місце – Левчук Павло ( гр.№ 2), Окерешко Михайло ( гр.№5)

2.Молодші спеціалісти (викладач Лисицина Б.Ю.):

І місце – Борейчук Галина (81-Б)

ІІ місце – Черпак Сергій ( 81-Б)

ІІІ місце – Попружук Олексій ( 81-Б)

4. Олімпіада з математики ( викладачі Салівончик Т.Є., Павлова Т.О.):

І місце – Лесюк Андрій (91-Б)

ІІ місце – Петрович Максим (91-ХМ), Андрущик Владислав (гр. №9)

ІІІ місце – Удодик Назар (91-Б), Полюхович Владислав (91-ХМ)

5.Олімпіада з фізики:(викладачі Семещук І.Л, Пінчук Р.О.)

10 клас

І місце – Удодик Назар (91-Б)

ІІ місце – Петрович Максим (91-ХМ)

ІІІ місце – Канащук Назар (91-ХМ)

11 клас

І місце – Тимочко Володимир (81-Б)

ІІ місце – Мазепа  Віталій (81-Б)

ІІІ місце – Іршак Назар (81-Б)

Вітаємо переможців олімпіади та бажаємо нових досягнень та успіхів!

Предыдущее изображение
Следующее изображение

info heading

info content

Голова МО загальноосвітніх дисциплін                     Матченко С.М.