Говори українською!Бо ворог не може

Мова, як ніколи раніше, в реаліях сьогодення , несе сакральне значення у збереженні української нації. Ворог добре знає: відібравши мову, він привласнить собі душу народу, його культуру й традиції, а також історію .Адже мова – це не лише найважливіший засіб спілкування людей і пізнання світу, це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кількатисячолітньої еволюції кожного етносу.
Саме в цьому контексті 21 лютого, в Міжнародний день рідної мови, філологинями нашого коледжу, Милацькою В.В. та Кухоцькою О.Є були проведені інтерактивні заняття у групах №2, 21-Б, 11-Б, 21-Бі, на яких здобувачі освіти досліджували розвиток рідної мови, аналізували причини зникнення мов і розробляли шляхи сповільнення цих процесів, розглядали методи збагачення власного словникового запасу та вдосконалення мовних навичок . Шляхом аналізу історичних подій учні дійшли висновку, що без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу.
Головна мета таких занять сьогодні – продукувати моду серед молоді на українську мову, берегти рідне слово, аби пронести його крізь віки. Адже в українському слові – сила нашого сьогодення і надійна основа побудови нашого майбутнього. Нехай українське слово буде для нас усіх оберегом