Foreign languages week

Тиждень англійської мови в коледжі відбувався згідно плану від 29.03.2021 року до 02.04.2021 року. У зв’язку з дистанційним навчанням, в коледжі усі заходи проводилися в онлайн режимі з використанням різних онлайн- платформ та програм, які дозволяють продемонструвати всебічний  процес навчання здобувачів освіти в коледжі.

В рамках тижня було проведено багато різноманітних заходів, які удосконалювали знання, уміння та навички, отримані   на уроках англійської мови, розширювали світогляд та ерудицію учнів; розвивали їх творчі здібності, самостійність, естетичні смаки; виховували любов й шану людей до рідного краю і країни, мова якої вивчається, а також формували вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, заохочувати учнів та студентів до роботи над собою; виховувати інтерес до вивчення англійської мови. Цікаві та мотивуючі відео, креативні стікери розповсюджувалися щоденно, впродовж тижня з метою збільшити зацікавленість учнів та студентів до вивчення англійської мови.

Тиждень розпочався з онлайн  олімпіади, в якій взяли участь понад 35 учнів та студентів. Перемогу отримали :

  • I місце – Рахильчук Назар, учень групи №6
  • II місце – Горбатко Назар, учень групи №6
  • III місце – Адамов Владислав, студент грпи№01Б

В понеділок, викладач Стахнюк О.П. разом з групою №91Б подискутували на показовому уроці на тему «People and society», на прикладі асоціацій, які виникали в студентів про різні країни світу, це було пізнавально!

Протягом тижня працювала скринька довіри «I would  like my teacher to know…», де усі бажаючі мали змогу поділитися проблемами, переживаннями та радощами. Також в понеділок стартував мовний марафон, учні та студенти активно долучалися, і як учасники, і також як вболівальники, віддаючи свої голоси за фаворита, адже мовна практика одна з найголовніших та найрезультативніших у вивченні мови.

У вівторок 30.03.2021 р. у групі №6 викладачами Субботіною К.Б. та Єрмаченко М.В. було проведено бінарний урок-батл «School life». Мета заняття – систематизувати та узагальнити знання, що учні засвоїли з даної теми. Викладачі на уроці використовували різноманітні методи та прийоми, таким чином перевірялись навики читання, аудіювання, письма та говоріння. Також в цей день Єрмаченко М.В. провела онлайн-конкурс «What do you know about Great Britain?» Найкращими знавцями виявились Базелюк Андрій, учень 3 групи, Пащук Максим, учень 8 групи та Сосинюк Назар, учень 3 групи. Середа була не менш цікавою, зокрема, Субботіною К.Б. було проведено флешмоб «My inspiration» на віртуальній дошці Padlet. Завдяки даному проекту, ми познайомилися із уподобаннями учнів та студентів. «Building materials», тема проведено уроку-батлу викладачами Стахнюк О.П. та Суботтіною К.Б. у групі №81Б, це коли майбутні фахівці можуть потренуватися та відчути себе в міжнародній атмосфері взаємин.

В четвер, 1 квітня з нагоди Міжнародного дня сміху, демонструвалися жартівливі та інформаційні відео про походження цього свята. Також, в четвер було доступне онлайн тестування «Test your level» . Кожен бажаючий міг визначити свій рівень знань з англійської мови та побачити над чим  потрібно попрацювати. Четвер продовжував нас дивувати, зокрема,  на дошці Padlet було відкрито віртуальну виставку “Звичаї та традиції Великобританії”, де кожен бажаючий міг пригадати вже відомі традиції Британії та познайомитись із дивними звичаями. Не зважаючи на формат дистанційного навчання, Стахнюк О.П. було організовано онлайн-зустріч, до нас завітала координатор міжнародних проектів, тренер освітніх програм та платформи «Критичне мислення», мовно-культурний фасилітатор корпусу Миру США в Україні, Андрійчук Олена Миколаївна. Усі учасники зустрічі не лише отримали безліч цікавої та важливої інформації, а ще й позмагалися на освітній платформі «Kahoot». Одним з наскрізних питань для обговорення, була тема можливостей здобувачів освіти участі в міжнародних обмінах.

І вже традиційно в п’ятницю, циклова комісія визначила переможців конкурсів, олімпіад. Дякуємо усім за активну участь, і пам’ятаймо про те, що знати іноземну – це круто! Отож вивчаймо її із задоволенням!

Фотозвіт проведеного тижня англійської мови