English language week

Тиждень англійської мови в коледжі відбувався згідно плану від 11.10.2021 року до 13.10.2021 року. Оскільки вже звичне для всіх онлайн – навчання, частина заходів проводилася в онлайн режимі з використанням різних онлайн-платформ та програм, які дозволяють продемонструвати всебічний  процес навчання здобувачів освіти в коледжі, а частина – в офлайн режимі.

В рамках тижня було проведено багато різноманітних заходів, які удосконалювали знання, уміння та навички, отримані   на уроках англійської

мови, розширювали світогляд та ерудицію учнів; розвивали їх творчі здібності, самостійність, естетичні смаки; виховували любов й шанування людей свого рідного краю і країни, мова якої вивчається, а також формували

вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, заохочувати учнів та студентів до роботи над собою; виховувати інтерес до вивчення англійської мови. Цікаві та мотивуючі відео розповсюджувалися щоденно, впродовж тижня з метою збільшити зацікавленість учнів та студентів до вивчення англійської мови.

Тиждень розпочався з флешмобу «Lets create a words’ cloud”. З таким закликом звернулися викладачі Єрмаченко М.В. та Субботіна К.Б. до учнів першого курсу, щоб виявити спортивні вподобання своїх підопічних. Здобувачами освіти було створено хмару слів, що демонструвала найулюбленіші види спорту учнів.

В понеділок, викладачі Єрмаченко М.В. та Субботіна К.Б. провели показовий урок в групі №10 на тему «Sport in Great Britain», учні працювали в групах, створили mind map з вивченої лексики, ділилися своїми думками, чому потрібно займатись спортом, це було пізнавально!

Цього ж дня викладачі Стахнюк О.П. та Субботіна К.Б. організували для студентів групи 11-Бі перегляд мотивуючого фільму англійською мовою, адже жива мова акторів – це найкращий приклад native speakers.

Протягом тижня працювала скринька довіри «I would  like my teacher to know…», де усі бажаючі мали змогу поділитися проблемами, переживаннями та радощами.

У вівторок викладачами Єрмаченко М.В., Стахнюк О.П. та Субботіною К.Б. було проведено Всеукраїнський  конкурс з англійської мови “GREENWICH PRO” для здобувачів освіти ПТНЗ та ВНЗ І-ІІ р.а. (на базі 9 кл.) з метою пошуку та підтримки талановитих учнів, розвитку інтересу до англійської мови та культури англомовних країн, активізації позакласної та позашкільної роботи з англійської мови, надання учням можливості змагатися в масштабі, що виходить за рамки регіону, не виїжджаючи з нього, формування навичок пізнавальної та творчої діяльності.

Також, вівторок Субботіною К.Б. було проведено онлайн тестування «Test your level» в групі № 4 . Учні визначили свій рівень знань з англійської мови та побачили над чим потрібно попрацювати.

  Середа була не менш цікавою, зокрема Єрмаченко М.В. та Субботіною К.Б. на віртуальній дошці Padlet було проведено мовний марафон «I like doing sport…», учні активно долучалися, і як учасники, і як вболівальники, віддаючи свої голоси за фаворита, адже мовна практика одна з найголовніших та найрезультативніших у вивченні мови.

Викладач Стахнюк О.П.  організувала для студентів групи 91-ХМ перегляд пізнавальних відео роликів на тему «Deforestation»

Також циклова комісія підбила підсумки тижня. Дякуємо усім за активну участь, і пам’ятаймо про те, що знати іноземну – це круто! Отож вивчаймо її з задоволенням.