Дні пам’яті та примирення і перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Цього року, пам’ятні дати 8 і 9 травня – дні пам’яті та примирення і перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Україна відзначає в умовах повномасштабної військової агресії росії проти України, що супроводжується численними воєнними злочинами з боку російської армії та військово-політичного керівництва. Класний керівник групи #3 Милацька В.В. та майстер виробничого навчання Рабешко В.Й. вирішили обговорити  з учнями те, як вони ставляться до сучасної ситуації в країні, проаналізувавши досвід отриманий у попередній війні та оцінивши її втрати.
Адже не даремно Україна щороку вшановує пам’ять кожного, хто боровся або став жертвою  війни, а  загинуло тоді понад вісім мільйонів українців – воїнів та мирних жителів. Виявилося, що сьогодні кожен із нас, від дитини до дорослого, добре знає ціну війни та несвободи, адже саме сьогодні наш народ вкотре бореться за мир і свободу.
Найважливішим підсумком заняття стало усвідомлення здобувачами освіти, що війна це не культ перемоги, а вміння цінувати мир, категорично і безкомпромісно захищати його всіма розумними засобами.