День української писемності та мови

Вже стало гарною традицією у  нашому закладі, 9 листопада, в День української писемності та мови, долучатися до написання радіодиктанту національної єдності. Незважаючи на досить складний період для нашої країни, цей рік не став винятком: студенти групи 21-Б та учні групи № 6  разом із викладацьким складом доєдналися і цьогоріч до цієї національно-патріотичної акції. Метою  радіодиктанту 2022 року було об’єднати людей всього світу  навколо України, а не перевіряти грамотність учасників всеукраїнського флешмобу.
До болю щемливі слова лунали з уст відомої актриси, героя України Ади Роговцевої. Мабуть, ніхто не залишився байдужим до тексту «Твій дім», автором якого є юна письменниця та кінорежисерка Ірина Цілик. Біль тисяч українців, які втратили власний дім під час війни, за 23 хвилини пронизав свідомість всіх учасників радіодиктанту…
 Незважаючи на складні часи, диктант цьогоріч писали і в Україні, і за кордоном,  і військові, і, навіть,  в одеському підземеллі. Спільне горе нас ще більше об’єднало! Віримо в перемогу, і в те, що кожен українець зможе повернутися до рідного дому!