День Соборності України

На Костопільщині відзначили День Соборності України

Символічно, що по завершенню святкування трьох великих християнських новорічно-різдвяних свят, які зігріли добром і злагодою серця українців, вселили надію на те, що завтрашній день буде кращим, а Україна по-справжньому вільною і єдиною, ми відзначаємо День Соборності української держави.

Саме 101 рік тому відбулася визначна подія для всього українського народу –22 січня 1919 року дві суверенні українські держави — Українська Народна Республіка й Західно-Українська Народна Республіка – об’єдналися в самостійну соборну державу.

Тож з цієї нагоди сьогодні на Костопільщині безпосередні учасники «живого ланцюга єднання» в 1990 році, керівництво району та міста, учні та студенти разом з викладачами та адміністрацією Костопільського будівельно – технологічного коледжу НУВГП взяли участь у церемонії покладання квітів до пам’ятника Тарасові Шевченку.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять борців за волю, незалежність та територіальну цілісність України, в усі роки її становлення.

По завершенню заходу на майдані Шевченка учасники мітингу утворили символічний «ланцюг єднання» та рушили до меморіалу «Герої не вмирають», де також поклали квіти.

Із нагоди Дня Соборності України всі релігійні громади району провели молебні за Україну та український народ.

Щиро вітаємо Вас зі святом! Єднаймося!

Previous Image
Next Image

info heading

info content