День пам?яті та примирення

Усе далі відходять у минуле грізні роки Другої світової війни. Але не згасає пам’ять про тих, хто поклав на вівтар перемоги своє життя. Той, хто пережив цю війну, ніколи не зможе про неї забути! Вона назавжди залишиться в їх пам’яті і серці! І молоде покоління, яке народилося вже після тих подій, повинне завжди зберігати пам’ять про цю страшну війну.

      8 травня в Україні вже традиційно відзначають День пам?яті та примирення. Цей день розпочався загальною виховною годиною “1939—1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо”, яку провела куратор групи 41 ХМ  Гузовець О. Ю. Студенти та учні коледжу ще раз згадали про трагічні сторінки нашої історії та страшні наслідки Другої світової війни для нашої неньки України. Також Оксана Юріївна розповіла студенству про символ  відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги — червоний мак. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували  пам’ять  полеглих співвітчизників. А ввечері працівники та студенти взяли участь у Всеукраїнській акції «Перша хвилина миру».

      9 травня наш коледж взяв участь у мітингу-реквіємі, приуроченому Дню Перемоги та було покладено квіти загиблим захисникам нашого міста.

      А 10 травня в коледжі було проведено загальну лінійку присячену 80-річчю від дня народження В?ячеслава Чорновола – видатного українця, політичного діяча, лідера національно-визвольного руху. Викладач історії Лебедюк Є. Н. розповіла учням та студентам про цю  видатну особистість та нензламного борця за незалежність України, про його трагічну долю.

   «Дай Боже нам любити Україну понад усе сьогодні – маючи, щоб не довелося гірко любити її втративши»  – кредо В. Чорновола  повинне стати меседжем для сучасного  покоління українців

Previous Image
Next Image

info heading

info content