Цінність уроків історії

Уроки історії України – це особлива можливість для здійснення патріотичного виховання учнів. Патріотизм учнівської молоді повинен ґрунтуватись на знанні про історико-культурні традиції народу, героїзм його захисників та воїнів. Уроки історії України озброюють учнів знаннями законів суспільного розвитку, допомагають засвоїти основні факти про героїчні бойові та трудові будні українського народу.

Всі бажаючі мали можливість побувати на відкритому уроці з історії України в студентській групі 21 Б. Це було заняття-узагальнення з теми «Україна в складі тоталітарної імперії – СРСР» у формі історичного батлу. Викладачка Гузовець Оксана досить креативно підійшла до проведення цього уроку, працювала, як то кажуть «на всі 100%». Студенти весь урок були ніби зачаровані і з задоволенням співпрацювали з учителем. На уроці викладачка уміло здійснювала перехід від одного виду роботи до іншого, що стимулювало активну діяльність студентів. Група була поділена на дві команди – «Байрактар» та «Петріот», які змагалися в різних раундах.

Усі завдання раундів були цікаві та різноманітні, що передбачали різні форми роботи – історичне доміно, ланцюжок часу, відповідності, написання сенкану на задану тему, історична вікторина, тому всі студенти були задіяні та активні. Особливо всім сподобався раунд «Історична вікторина», в якому студенти самі обирали категорію та складність питання. Успішнішою в історичному батлі були студенти команди «Байрактар».