Чому ми стали будівельниками.

А  ми  Костопіль,  в  БТК  у  будівельники  пішли

Із мрією будувати, будувати…

Мости, будинки, космодром

І радість людям дарувати.

Безмежна даль у майбуття

Своїми вчинками, руками

Творити  будем  ми життя

Прекрасне, як сама земля.

 

       Будівельник,  майстер,  зодчий  –  це звучить  гордо!

       А  Костопільский  будівельно технологічний коледж  Національного університету водного господарства та природокористування  – це круто!

      Кілька років тому ми ще не знали, ким станемо у майбутньому. Але час йшов і потрібно було визначатися з вибором професійного шляху.

      Знаючи, що потреба в  кваліфікованих робітниках, а саме у мулярах, пічниках,  штукатурах постійна і має тенденцію на зростання а вірогідність працевлаштування стовідсоткова,  ми обрали  навчання в  Костопільському будівельно-технологічному коледжі.

      І сьогодні знову і знову  переконуємося у тому, що саме цей вибір є єдиним і правильним.

      В коледжі справді створена прекрасна матеріально-технічна база.

      Викладачі дуже добрі та доброзичливі люди, з повагою та розумінням ставляться до учнів, щедро діляться своїм досвідом та вміннями, передають свої творчі навики, прищеплюють терпіння і наполегливість в навчанні.

     А викладач спецдисциплін Нашильник О.Ф. – креативний досвідчений фахівець, на її уроках не приходиться нудьгувати, вона навчає по сучасному.

     Майже непомітно пройшли півроку навчання.

     За цей час  ми  під керівництвом майстра виробничого навчання Караймчука В.О,  оволоділи прийомами виконання кам?яної кладки, навчилися виконувати штукатурні та пічні роботи.

       Справжньою вершиною  нашої  фахової майстерності  стало зведення  своїми руками діючих  англійського каміну та печі “шведки” в навчально-виробничій майстерні коледжу.

     Нам  подобається, що в будівництві можна реалізувати свої ідеї, донести власні думки до інших людей. Також, від праці будівельника завжди є практична користь і ми обрали  цю професію тому, що  хочемо бачити реальний результат власної праці.

      Від багатьох професій, прекрасних і різних, професія будівельника відрізняється тим, що його праця втілюється в красу наших міст, зручність квартир, складне переплетення заводських конструкцій. Кожний будівельник відчуває гордість за свою професію, вважає її найцікавішою, найактуальнішою серед інших. І це зрозуміло, адже в ім?я Людини на благо Людини трудяться наші будівельники.

      Будівельник – це покликання, нескінченна творчість і пошук.

      Прекрасно усвідомлювати, що твоя праця необхідна людям всіх професій, що плоди твоєї праці переживуть століття.

     З кожним роком будівельні роботи все більше вдосконалюються.

     Переконатися можна, пройшовши вулицями наших квітучих міст і селищ. Все, що ми бачимо навколо, – створено умілими руками будівельника.

     Чи є інша професія, порівнюючи з цією за широтою і різноманітністю інтересів, інша праця, порівняна з цим завзяттям, творчим злетом, що переборює труднощі і негоду?

    Неможливо не погодитися, що у цій складній, цікавій, непередбачуваній професії  “з чоловічим  характером” присутні й певні нотки романтики: краєвиди з висоти пташиного польоту; оригінальність архітектурних рішень, які втілюєш у життя; щастя бути творцем “візитівки” рідного міста, домашнього вогнища для закоханих чи нової школи.

    Професія будівельника дуже цікава, відповідальна, високооплачувана і завжди є затребуваною на ринку праці. Будівельники не тільки зводять нові будинки, а й реконструюють старі, надають їм оригінальності та виразності. Сьогодення вимагає цікавих нестандартних рішень. Тому з впевненістю можна сказати, що професія будівельника – це професія майбутнього. Якість будівельної продукції – будинків і споруд різного призначення залежить від багатьох складових, але основними серед них були і залишаються умілі руки будівельників.

        Багато цікавих задумів є в сучасних будівельників і ми віримо, що ця професія ще багатьом принесе радість, славу і пошану від людей.

Previous Image
Next Image

info heading

info content

       Учні   групи  №1