Чому ми стали будівельниками

А  ми  в  Костопіль

в  БТК  у  будівельники  пішли

Із  мрією будувати, будувати…

Мости, будинки, космодром

І радість людям дарувати.

Безмежна даль у майбуття

Своїми вчинками, руками

Творити будем ми життя

Прекрасне, як сама земля.

 

        Будівельник,  майстер,  зодчий  –  це звучить  гордо!

       А  Костопільский  будівельно-технологічний коледж Національного університету водного господарства та природокористування  – це круто!

        Декілька років тому ми ще не знали, ким станемо у майбутньому. Та у житті кожної людини настає момент, коли потрібно робити важливий вибір – обирати професію. Саме від його правильності залежить наше майбутнє, яких висот  ми досягнемо на професійному шляху,  чи будемо успішними та щасливими.

       Що  ж стосується  нас, то ми зробили свій вибір  –  обрали професію будівельника.

Повірити в себе, в свої знання і талант, стійко сприймати перші невдачі нам допомогли досвідчені  викладачі та майстри в/н коледжу.

       Від багатьох професій , прекрасних і різних, фах будівельника відрізняється тим, що від його праці залежить краса наших міст, зручність квартир, складне переплетення заводських конструкцій. Кожен фахівець відчуває гордість за свою професію, вважає її найцікавішою, найактуальнішою серед інших.

        Будівельник – це покликання, нескінченна творчість і пошук.

         Чудово усвідомлювати, що твоя майстерність  необхідна людям, що плоди твоєї праці переживуть століття.

        З кожним роком будівельні роботи все більше вдосконалюються.

        Переконатися в цьому можна, пройшовши вулицями наших міст і селищ. Все, що ми бачимо навколо,   створено умілими руками будівельника.

         Неможливо не погодитися з тим, що у цій складній, цікавій, непередбачуваній професії  “з чоловічим  характером” присутні й певні нотки романтики: краєвиди з висоти пташиного польоту; оригінальність архітектурних рішень, які втілюєш у життя; щастя бути творцем “візитівки” рідного міста,  домашнього вогнища для закоханих чи нової школи.

       Професія будівельника дуже цікава, відповідальна, високооплачувана і завжди є затребуваною на ринку праці. Ці фахівці не тільки зводять нові будинки, а й реконструюють старі, надають їм оригінальності та виразності. Сьогодення вимагає цікавих нестандартних рішень. Тому з впевненістю можна сказати, що професія будівельника – це професія майбутнього. Якість будинків і споруд різного призначення залежить від багатьох складових, але основними серед них були і залишаються умілі руки будівельників.

       А ще хочеться і собі колись побудувати будинок своєї мрії. В якому буде затишно моїй родині,  де будуть втілені найкращі ідеї комфортного житла.

       Учні  групи №1.