Брейн-ринг «Кращі в галузі будівництва»

18 березня 2024 року у ВСП Костопільський будівельно-технологічний фаховий коледж НУВГП» було проведено інтелектуальну гру брейн-ринг «Кращі в галузі будівництва», яку підготували та провели викладачки спецдисциплін Кожарко О.М. та Степчук Н.В. в групі 01-Б.

Використання інноваційних методів проведення занять вносить неабиякий вклад для підготовки висококваліфікованих фахівців, сприяє зацікавленості та прагненню оволодіти необхідними компетентностями з дисциплін фахової підготовки.
Метою даного заходу було: узагальнити та систематизувати знання студентів по вивчених темах з дисциплін «Технології і організації будівельного виробництва» та «Планування міст і транспорт»; формувати пізнавальний інтерес студентів шляхом виконання завдань творчо-пошукового характеру; розвивати в студентів уміння спілкуватися, вільно висловлюватися, вести дискусію, відстоювати свою думку; виховувати культуру спілкування, товариськість.

Інтелектуальні ігри розвивають розумові здібності, спостережливість та логічне мислення, тренують пам’ять студентів, сприяють розширенню світогляду. Під час проведення таких нестандартних форм навчання в студентів формуються такі якості як винахідливість, кмітливість, уважність та емоційність, що приносить їм зацікавленість та насолоду. У грі приймали участь дві команди, одна із назвою «Будгенії», яку очолював капітан команди Антонюк Ілля та інша «Архімедіум» з капітаном Адамовим Владиславом.

Сама гра складалась із чотирьох турів у кожному з яких пропонувалась підбірка питань та завдань з зазначених вище дисциплін, а для визначення першочерговості надання відповіді використовувалась Брейн-система.

За результатами гри перемогу отримала команда «Архімедіум», яка була відзначена медалями та призами, а решта учасників гри отримали подарунки.

Проводячи нестандартні форми навчання у студентів формується пізнавальна активність, розвиток креативного мислення, що є необхідним для сучасної молоді українського суспільства, адже йому необхідні молоді працездатні громадяни, які допомагатимуть соціальному та економічному розквіту країни.