Склад циклової комісії викладачів спецдисциплін і майстрів виробничого навчання з підготовки кваліфікованих робітників

Рабешко Володимир Йосипович

Посада – голова циклової комісії, майстер виробничого навчання

Буханкович Тетяна Миколаївна

Посада – майстер виробничого навчання

Педагогічна атестаційна категорія – 14 тарифний розряд

Педагогічне звання – майстер виробничого навчання І категорії

Освіта – повна вища

Закінчила Український інститут інженерів водного господарства 1983.

Кваліфікація за дипломом : інженер – гідротехнік

Педагогічний стаж – 17 років

Викладає дисципліну – виробниче навчання, виробничу практику.

Войтович Людмила Василівна

Посада – викладач

Педагогічна атестаційна категорія – викладач ІІ категорії

Освіта – повна вища

Національний університет водного господарства та природокористування 2010 Промислове та цивільне будівництво

Кваліфікація за дипломом : Інженер-будівельник

Педагогічний стаж – 10. років.

Викладає дисципліну – технологія штукатурних робіт, технологія лицювальних робіт, технологія малярних робіт, матеріалознавство

Нашильник Оксана Федорівна

Посада – викладач

Педагогічна атестаційна категорія – викладач І категорії

Освіта – повна вища

Національний університет водного господарства та природокористування 1998рік Промислове та цивільне будівництво

Кваліфікація за дипломом : Інженер-будівельник

Кондратюк Володимир Сергійович

Посада – викладач

Педагогічна атестаційна категорія – викладач ІІ категорії

Освіта – повна вища

Хмельницький технологічний інститут1990 Технологія швейних виробів. Національний університет водного господарства та природокористування 2012 Національний університет водного господарства та природокористування 2014

Кваліфікація за дипломом : інженер-технолог. бакалавр з будівництва «Педагогіка вищої школи» викладач університетів і вищих навчальних закладів.

Педагогічний стаж – 24 роки

Викладає – охорону праці, технологію столярних робіт, технологію роботи на верстатах, матеріалознавство.

Караймчук Василь Олександрович

Посада- майстер виробничого навчання

Педагогічна атестаційна категорія – 14 тарифний розряд

Педагогічне звання – майстер виробничого навчання ІІ категорії

Освіта – повна вища

Закінчила Український інститут інженерів водного господарства 1981.

Кваліфікація за дипломом : гірничий  – інженер

Педагогічний стаж – 17 років

Викладає дисципліну – виробниче навчання, виробничу практику.

Валюх Людмила Володимирівна

Посада- майстер виробничого навчання

Педагогічна атестаційна категорія – 11 тарифний розряд

Освіта – повна вища

Національний університет водного господарства та природокористування2002

Во. допостачання та водовідведення

Кваліфікація за дипломом : : Інженер-будівельник

Педагогічний стаж –4роки

Викладає дисципліну – виробниче навчання, виробничу практику.

Шаповалова Світлана Михайлівна

Посада- майстер виробничого навчання

Педагогічна атестаційна категорія – 12 тарифний розряд

Освіта – середня спеціальна

МОД Механічна обробка деревини м. Житомир

Кваліфікація за дипломом : : технік – технолог

Педагогічний стаж 11,5 років

Викладає дисципліну – виробниче навчання, виробничу практику.

Кондратюк Віктор Сергійович

Посада- майстер виробничого навчання

Педагогічна атестаційна категорія – 11 тарифний розряд

Освіта – середня спеціальна

Коломийський технікум механічної обробки деревини

Кваліфікація за дипломом : : технік – технолог

Педагогічний стаж 14 років

Викладає дисципліну – виробниче навчання, виробничу практику.

Вдовиченко Олександр Антонович

Посада- майстер виробничого навчання

Педагогічна атестаційна категорія – 14 тарифний розряд

Освіта – середня спеціальна

Закінчив Київський індустріально – педагогічний коледж 1994

Кваліфікація за дипломом : майстер виробничого навчання

Педагогічний стаж – 12 років

Викладає дисципліну – виробниче навчання, виробничу практику.

Карпінський Роман Васильович

Посада- майстер виробничого навчання

Педагогічна атестаційна категорія – 14 тарифний розряд

Освіта – середня спеціальна

Костопільський будівельно – технологічний технікум

Кваліфікація за дипломом : технік – технолог

Педагогічний стаж 12 років

Викладає дисципліну – виробниче навчання, виробничу практику.

Ющук Наталія Леонідівна

Посада- майстер виробничого навчання

Педагогічна атестаційна категорія – 14 тарифний розряд

Освіта – середня спеціальна

Рівненський сільськогосподарський технікум 1987

Кваліфікація за дипломом : сільськогосподарське та цивільне будівництво

Педагогічний стаж –7,5 років

Викладає дисципліну – виробниче навчання, виробничу практику.

Настін Григорій Григорович

Посада – майстер виробничого навчання

Педагогічна атестаційна категорія – 14 тарифний розряд

Освіта – технікум (неповна вища). Закінчив Одеський автодорожній технікум 1991.

Кваліфікація за дипломом : майстер – будівельник.

Педагогічний стаж – 1.5 років.

Викладає – виробниче навчання, виробничу практику.

Майструк Роман Миколайович

Посада- майстер виробничого навчання

Педагогічна атестаційна категорія – 14 тарифний розряд

Освіта – повна вища

Луцький педагогічний інститут імені Лесі Українки

Фізкультурний факультет

Кваліфікація за дипломом : вчитель фізкультури і допризивної підготовки юнаків

Педагогічний стаж –2 роки

Викладає дисципліну – виробниче навчання, виробничу практику.