День єднання!

З Днем єднання! Все буде Україна !

Сьогодні, 16 лютого в Україні святкують нове свято – День єднання. Свято зовсім молоде і було впроваджене указом президента України №53/2022 від 14 лютого 2022 року.

Взимку 2022 року без пояснень Росія стягнула війська і військову техніку до українського кордону, після чого світові ЗМІ заявили про можливість військового вторгнення РФ в нашу країну. Серед можливих дат початку війни британське видавництво The Sun назвало 16 лютого. Володимир Зеленський закликав українців не панікувати і оголосив цю дату Днем єднання України.

Голова держави зареєстрував указ про створення свята. Свято запровадили з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

День єднання несе собою важливу мету: показати, що українці єдина нація, яка любить свою Батьківщину та рідні землі.

ВСП “Костопільський будівельно-технологічний фаховий коледж  НУВГП” активно приєднався до відзначення Дня єднання. Класні керівники та куратори груп провели тематичні виховні години, диспути в своїх групах. Мить  єднання підсилилася спільним виконанням Державного Гімну України о 10:00. Студентам та учням були запропоновані до перегляду патріотичні відеоролики, фільми. Наші студенти та викладачі долучились до флешмобу #UAразом.

В єдності  наша сила. Сьогодні, як ніколи важливо гуртуватися заради України, допомагати одне одному, спільними зусиллями берегти Україну, а головне – зберігати спокій та не піддаватись провокаціям. Україна – прекрасна та незалежна.

Слава Україні! Героям Слава !!!