Студентське життя

«Любов придумана не нами,Вона від Бога нам дана,І хоч любов буває різна,А справжньою є лиш одна.»

14 лютого закохані у всьому світі відзначили День святого Валентина. День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими.Для кожної людини цей день – особливий. Головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця. 14 лютого не оминуло й викладацький та студентський колектив Костопільського будівельно-технологічного коледжу. Тому що, 14 лютого – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання. І в нашому коледжі його відзначили оригінально.
Студентська рада КБТК спільно із студентською радою Костопільського медичного коледжу вже вкотре організували спільний чудовий вечір до Дня усіх закоханих. Ведучі розповіли про історію виникнення свята та сучасні традиційні символи та атрибути. Також гості свята дізнались про традиції святкування Дня закоханих у різних країнах. Тема кохання звучала зі сцени у піснях, танцях, віршах і студентських стемах, даруючи незабутні враження.
А в залі лунали оплески, овації студентів та викладачів обох коледжів. Любов єднає серця і сьогодні є символічним об’єднання двох коледжів у спільний традиційний захід. Закінчився вечір святковою дискотекою.
Ми вітаємо всіх зі святом закоханих і бажаємо не тільки в цей день отримати якомога більше «валентинок» з теплими словами, а щоб і протягом усього життя вас супроводжувало, підтримувало і надихало прекрасне почуття – Любов!
Чекаємо нових зустрічей!

Previous Image
Next Image

info heading

info content