Зустріч з учасниками АТО/ООС

     Сьогодні, як ніколи раніше, актуальною є тема миру в нашій багатостраждальній Україні. Живучи під мирним небом, у злагоді один з одним, ми навіть не замислюємся  над тим, що може нести за собою війна.

      Саме 14 жовтня тісно пов’язане із захистом Української держави. На даний час на сході України знаходиться чимало  патріотів, які без вагань покинули сім’ю, дім, роботу та пішли захищати рідну землю від підступного ворога. А вдома їх терпляче чекають та моляться, щоб їх батько, син чи чоловік повернувся живим. А нам в свою чергу хочеться висловити слова подяки всім тим, хто  з честю виконав свій  обов’язок перед Батьківщиною, своєю родиною, обов’язок –захищати свою державу, її незалежність та територіальну цілісність.

       Тому 10.10.2019 р.  в  Костопільському будівельно-технологічному коледжі НУВГП відбулася зустріч з учасниками АТО/ООС.   З радістю і гордістю студенти та учні привітали Івана Ядренцева, Анатолія Шияна та Олександра Новака, які оберігали наш мир і спокій, захищали нас від зовнішньої агресії. Зустріч відбулася в дружній, по-домашньому, теплій атмосфері.

     Наші герої охоче вступали в діалог із присутніми та розповідали про досвід, який отримали під час служби.  Головним здобутком назвали вміння цінувати життя та справжніх вірних друзів. Зауважили, що війна змінює світогляд, заставляє по-іншому оцінювати ті проблеми, які супроводжують наше мирне життя. Коли ти там, не важливий курс долара, ріст цін та інше. Гості повідали про життя на фронті, як під кулями витягують поранених з поля бою, згадували своїх побратимів та цікаві історії. Звісно, життя на передовій суворе і небезпечне, тому воїни розповідали про свій бойовий досвід у м?якшій формі, щоб не травмувати молоді серця.  Також, вони відзначили колосальну допомогу волонтерів. Що ж найбільше радувало бійців на фронті? «Моральна підтримка, яку ми відчували через дзвінки родини, друзів та колег, листи від дітей», – усі ствердно відповіли.

      Студенти та учні повинні знати і шанувати героїв, які живуть поруч із нами. Ми дякуємо гостям за подаровану зустріч і бажаємо їм та їхнім сім`ям добра, злагоди, любові та сімейного затишку, а всій нашій країні – мирного неба! Слава Україні!

Previous Image
Next Image

info heading

info content