Змагання з нагоди дня захисника України та Дня українського козацтва
Згідно плану роботи циклової комісії викладачів фізико-технічних, математичних, комп’ютерних дисциплін, захисту Вітчизни та фізичної культури у Костопільському будівельно-технологічному коледжі НУВГП 11 жовтня 2018 року відбулися змагання з нагоди дня захисника України та Дня українського козацтва серед юнаків допризовного та призовного віку. Змагання проводились у двох вікових групах:
1 група (молодша) – учні та студенти 1 та 2 курсів навчання;
2 група (старша) – учні та студенти віком 3 та 4 курсів навчання;
За результатами протоколів змагань призерами змагань в індивідуальному заліку стали наступні студенти та учні коледжу:
Крос 1 км.
1група:
І місце – Котигорох Владислав учень групи №2;
ІІ місце – Дусь Василь учень групи №6;
ІІІ місце – Степанчук Максим студент групи 81ХМ.
2 група:
І місце – Потієв Євгеній студент групи 61Бі;
ІІ місце – Майструк Олексій учень групи №1;
ІІІ місце – Кравчук Дмимтро студент групи 71Бі.
Човниковий біг.
1група:
І місце – Левчук Павло учень групи №2;
ІІ місце – Гаврилюк Андрій учень групи №6;
ІІІ місце – Прокопчук Ярослав студент групи 71Б.
2 група:
І місце – Антонець Ігор учень групи №9;
ІІ місце – Михальчук Валентин учень групи №4;
ІІІ місце – Дзюбак Владислав студент групи 71Бі.
Підтягування на перекладині.
1група:
І місце – Поляков Олександр студент групи 71ХМ;
ІІ місце – Волинець Артем учень групи №2;
ІІІ місце – Яростюк Валентин студент групи 71Б.
2 група:
І місце – Антонець Ігор учень групи №9;
ІІ місце – Кузьменко Олексій студент групи 81Бі;
ІІІ місце – Золотухін Дмитро студент групи 71Бі.
Піднімання гирі.
1група:
І місце – Кундас Іван студент групи 71Б;
ІІ місце – Ковбар Андрій студент групи 71ХМ;
ІІІ місце – Ліхванов Віктор студент групи 81Б.
2 група:
І місце – Кузьменко Олексій студент групи 81Бі;
ІІ місце – Трофимчук Ілля учень групи №9;
ІІІ місце – Мацько Іван студент групи 71Бі.
Конкурс «Снайпер».
1група:
І місце – Кондратюк Денис студент групи 71Б;
ІІ місце – Денищич Сергій учень групи №2;
ІІІ місце – Карпенюк Олександр учень групи № 5.
2 група:
І місце – Василюта Роман учень групи №1;
ІІ місце – Ковальчук Дмитро студент групи 61ХМ;
ІІІ місце – Ковальчук Богдан студент групи 81Бі.
Метання гранати на дальність.
1група:
І місце – Данильчук Максим учень групи №2;
ІІ місце – Захарчук Сергій учень групи №6;
ІІІ місце – Прибильський Василь учень групи № 5.
2 група:
І місце – Гризовський Іван учень групи №1;
ІІ місце – Золотухін Дмитро студент групи 71Бі;
ІІІ місце – Мориконь Владислав студент групи 81Бі.
Адміністрація Костопільського БТК НУВГП та циклова комісія викладачів фізико-технічних, математичних, комп’ютерних дисциплін, захисту Вітчизни та фізичної культури висловлює подяку всім учасникам змагань та бажає їм нових звершень у спортивному житті.