Здоров’я – найцінніший скарб!

     З 08.04. по 12.04.19 року в  Костопільському  будівельно-технологічному коледжі НУВГП проходив тиждень загальнотехнічних і природничих дисциплін присвячений міжнародному Дню Здоров’я, який відзначали 07 квітня. Метою проведення предметного тижня було – популяризувати загальнотехнічні і природничі дисципліни та заохотити учнів і студентів до їх вивчення. Протягом тижня було проведено різноманітні заходи, які організували викладачі циклової комісії загальнотехнічних і природничих дисциплін разом з учнівсько-студентським колективом коледжу.

     Тиждень розпочався з виставки-огляду «Вчимося  працювати з літературою з БЖД», який провели бібліотекар коледжу Надія Степчук і викладач – Тамара Зулайкхі. Другий день тижня ознаменувався добіркою відкритих уроків. Так, Тамара Зулайкхі провела урок-здоров’я в групі 71-ХМ на тему «Обираємо – здоровий спосіб життя», а викладач  Анна Остап’юк – інноваційний урок «Хімія та здоров’я. Здорова їжа» в групі 81-Б.

       День третій: викладач Євген Гоздецький  зорганізував турнір з пошуку інформації в мережі Інтернет «Охорона праці при роботі з сучасною побутовою технікою» між групами 71-ХМ та 71-Б.

     Наступний день порадував студентську групу 81-ХМ уроком-дискусом ( з переглядом фільму), який розкрив молодому поколінню багато інформації про СНІД та як від нього вберегтися, що був проведений викладачем Марією Линкою.

      Тиждень завершився підбиттям підсумків та еко-акцією «Збережем довкілля – збережем здоров’я нації», під час якої студенти продемонстрували свою високу еко-культуру та відповідальність за чисте довкілля.

       Протягом тижня учні та студенти коледжу отримали масу емоцій, знань та корисної інформації, які їм стануть у нагоді.

Previous Image
Next Image

info heading

info content

Циклова комісія викладачів загальнотехнічних і природничих дисциплін