Внутрішнє тестування з використанням завдань ЗНО

Зовнішнє незалежне оцінювання – одна з найпоширеніших у світі систем оцінювання навчальних досягнень, а з  2018 року зовнішнє незалежне оцінювання проводиться також і для студентів вищих навчальних закладів І-ІІ р.а, при цьому, результати ЗНО з української мови та літератури зараховуватимуться як результати ДПА.

     26.10.2018 р., під час проведення занять у групах молодших спеціалістів № 71Б та № 71 ХМ, викладачем Лисициною Б.Ю. було проведено внутрішнє тестування з використанням завдань ЗНО з української мови та літератури минулих років.

     Метою проведення внутрішнього тестування було надання студентам можливості ознайомлення з переліком питань, що виносились на зовнішнє незалежне оцінювання, визначення ступеня складності виконання завдань для кожного зі студентів, приділено додаткової уваги запитанням, що  вимагають найбільших затрат за часом виконання.

     Водночас,  викладачем було здійснено аналіз  рівня знань студентів, з метою визначення пріоритетних напрямків роботи щодо підвищення ефективності підготовки студентів до здачі ЗНО з української мови у 2019 р.

Previous Image
Next Image

info heading

info content