Виховна година до Дня захисника Вітчизни.

     14 жовтня – значуща дата, яка щорічно переповнює гордістю та хвилюваннями серця мільйонів громадян нашої України.
Сьогодні українці святкують День захисника України – свято звитяги українського козацтва, а також день пам’яті та пошани всіх, хто впродовж століть боровся за державний суверенітет України.  14 жовтня в Україні  є особливим днем. В цей день відзначають одразу чотири свята та пам’ятні дні, пов’язані з різними історичними подіями. Православна церква святкує день Покрови Пресвятої Богородиці. З 1999 року згідно з указом президента Леоніда Кучми у свято Покрови відзначають День українського козацтва. Також вже більш ніж півстоліття цей день вважається датою створення Української повстанської армії.

   З нагоди відзначення цих свят у нашому коледжі в четвер 11.10.18 року відбулась виховна година для учнів та студентів. В залі ЦКД зібрались викладачі, студенство та запрошені гості з військового комісаріату: старший офіцер відділення комплектування старший лейтенант Боришкевич Олександр Васильович та старший помічник начальника  штабу з кадрів і строкової частини в/ч А 0532 Нечипорук Олег Аркадійович.

   Олександр Васильович познайомив усіх з правилами та умовами строкової служби та служби за контрактом. Після чого відповідав на запитання. Олег Аркадійович, як учасник бойових подій на сході України розповів учням і студентам про озброєння нашої армії і  пояснив, чому  непотрібно ухилятися від служби в армії. Гості продемонстрували патріотичний відеоролик про війну в Україні і її захисників.

    Також, до студентів та учнів з патріотичною промовою та настановами звернувся директор КБТК НУВГП Андрій Петрович.

  Віримо в перемогу і бажаємо Всім захисникам та патріотам України міцного здоров?я і мирного неба над головою! Слава Україні!

Previous Image
Next Image

info heading

info content