Вибір є у кожного з нас. Життя без наркотиків.

17.12.18 року в Костопільському БТК НУВГП було проведено тематичну виховну лінійку «Наркотики і особистість», на якій було донесено до студентського та учнівського загалу про шкідливість наркотичних речовин на здоров’я людини. Тема є дуже актуальна, так як кількість наркоманів зростає у всьому світі, в тому числі, і в Україні. На думку спеціалістів вона набула ознак епідемії.

Проблема наркоманії росте з падінням духовності серед нації. Тому, головне завдання педагогів наповнювати духовними цінностями молоді душі.

Учнівсько-студентський та педагогічний колектив коледжу завжди бере активну участь в культурному та духовному житті українського суспільства.

Викладач коледжу, Тамара Зулайкхі, зробила повідомлення про поїздку на Об’єднавчий Собор, що відбувся 15 грудня на Софіївській площі в м. Київ.

Нарешті, історична справедливість була відновлена. На Об’єднавчому Соборі було обрано предстоятеля православної церкви України  – владику Єпіфанія, якому 6 січня в Константинополі, вселенським патріархом Варфоломієм буде вручено Томос.