В КОСТОПІЛЬСЬКОМУ БУДІВЕЛЬНО-ТЕХНОЛОГІЧНОМУ КОЛЕДЖІ НУВГП ВІДБУЛИСЯ БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ

Великою дружньою  родиною назвав директор коледжу Андрій Петрович Алексєйчук усіх присутніх на загальноколеджних батьківських зборах, які відбулися 22 жовтня 2017 року. Актова зала навчального закладу була заповнена вщент, що свідчило про значний інтерес батьків до успіхів своїх дітей та майстерності педагогів-наставників.

Основною тематикою батьківських зборів було вшанування, звеличення родини як основного вихователя дитини, співпраця її з педагогічним колективом у спільній справі виховання. Ця тема й розкривалась у виступі директора. Нею теж було охарактеризовано систему виховного впливу на студента та учня з боку педагогічного колективу. Батьків ознайомили з такими питаннями: фінансування коледжу, порядок нарахування та виплати стипендій, правила поведінки в навчальному закладі та гуртожитку, права та обов’язки мешканців гуртожитку, накази по коледжу, що стосуються учнів та студентів.

     Після закінчення загальноколеджних зборів відбулися зустрічі  батьків з кураторами навчальних груп старших курсів, для батьків першокурсників такі зустрічі були організовані напередодні загальних зборів. Обговорювалися питання навчання, відвідування учнями та студентами занять, громадське життя, участь в різноманітних заходах та акціях, права та обов’язки учнів та студентів та інші поточні питання з життя коледжу. Було розглянуто особливості начального процесу та труднощі, з якими можуть стикнутись першокурсники під нас адаптаційного періоду навчання.

         Адміністрація коледжу висловлює подяку батькам за участь у заході.