Урочиста лінійка, присвячена початку нового навчального року!

Урочиста лінійка, присвячена початку нового навчального року!

     Ось і відгомоніло тепле та щедре літо. Золотоволоса осінь покликала тисячі студентів по всій Україні до навчальних аудиторій.

     В цей вересневий день ми приймаємо до нашої великої студентської родини нових друзів – це наші першокурсники. Для них та старшокурсників звучали сьогодні на урочистій лінійці слова настанови від директора коледжу Алексєйчука Андрія Петровича. Він по батьківськи побажав успіхів у навчанні та нових звершень нашим студентам та учням. У вітальній промові Андрій Петрович зазначив, що студентські роки – це найкращі миттєвості у людському житті, а бути будівельником досить престижно. Також до студенства, учнівства та викладацького складу з привітальними словами  звернувся голова Костопільської районної ради – Ткачук Сергій Михайлович. Щирі вітання з Днем знань сьогодні лунали для викладачів, студентів, а особливо тепло зустрічали нове поповнення коледжу. Заступник директора з НВР Божко Наталія Вікторівна привітала всіх з початком нового навчального року і урочисто вручила першокурсникам «Ключ знань».

       Віримо, що нове покоління першокурсників 2018 року відкриє нові обличчя і примножить когорту обдарованих випускників Костопільського БТК. Тому вітаємо вас, Першокурсники, із знаковою подією у вашому житті – з приєднанням у число українського студенства.

     З початком нового навчального року Вас, дорогі друзі! Бажаємо усім студентам, викладачам і батькам творчої наснаги, наполегливості та великого терпіння! Нехай наступний навчальний рік стане для вас роком нових звершень, приємних несподіванок і незабутніх зустрічей! І хай ніколи покидає вас хороший настрій і почуття гумору!

Previous Image
Next Image

info heading

info content