Циклова комісія викладачів загальнотехнічних, професійних дисциплін спеціальності «Хімічні технології та інженерія»
Циклова комісія викладачів загальнотехнічних, професійних дисциплін спеціальності «Хімічні технології та інженерія» створена з метою вдосконалення якісного навчально-методичного забезпечення дисциплін професійного та практичного циклу і об’єднує в своєму складі 6 викладачів.
Вивчення загальнотехнічних та професійних дисциплін спеціальності «Хімічні технології та інженерія» займає основне місце в підготовці майбутніх фахівців хіміко-механічної переробки деревини і деревних матеріалів, які отримують знання із основних технологічних процесів виробництва деревиностружкових, деревиноволокнистих, фанерних плитних матеріалів, деревинних композиційних матеріалів, целюлозо-паперового виробництва.
Завдання викладачів циклової комісії:
-підготовка молодших спеціалістів за спеціальністю 161 «Хімічні технології та інженерія», що мають теоретичні знання та практичні навички відповідно до вимог стандартів вищої освіти;
- використовувати теоретичні знання в практичній діяльності;
- розширювати профіль професійної підготовки молодшого спеціаліста;
- виховувати відповідальність та стимулювати до трудової діяльності;
- навчити студентів вирішувати питання виробничої діяльності.
Циклова комісія спрямовує свою роботу за напрямками:
- методичне забезпечення викладання загальнотехнічних, професійних дисциплін;
- удосконалення форм та методів навчання;
- ознайомлення студентів з сучасними технологіями виготовлення деревних плитних матеріалів;
- розвиток та удосконалення навчально-методичної бази;
- виховання студентів в патріотичних та національних традиціях;
- підготовка студентів до подальшої освіти, трудової діяльності;
- розвиток студентської наукової діяльності.
Склад циклової комісії:
- Нагорняк Ірина Іллівна
- Ткачук Оксана Павлівна
- Воронко Олег Дмитрович
- Гурська Наталія Анатоліївна
- Зулайкхі Тамара Василівна
- Гоздецький Євген Миколайович.
Для організації занять зі студентами застосовуються такі види занять: лекції, семінарські, лабораторні та практичні заняття, консультації, самостійна робота, курсове та дипломне проектування. Як форма організації контролю за навчальним процесом застосовуються тести, заліки, екзамени, захист курсових та дипломних проектів.
Кожен викладач у цикловій комісії протягом 5 років проходить курси підвищення кваліфікації та стажування. Свій фах викладачі підвищують на кафедрах Львівського Національного лісотехнічного університету України, Національного університету водного господарства та природокористування, проходженням курсів в Рівненському обласному інституті післядипломної освіти.
Циклова комісія підтримує зв’язок з Українським державним лісотехнічним університетом, до якого після закінчення нашого навчального закладу поступають випускники на скорочений термін навчання; та підприємствами галузі, які запрошують випускників для подальшого працевлаштування.