Тиждень загальнотехнічних і природничих дисциплін

     З 29 травня по 01 червня в Костопільському будівельно-технологічному коледжі проходив тиждень загальнотехнічних і природничих дисциплін. Метою, спланованих заходів в рамках тижня, було: узагальнити і розширити знання студентів і учнів з технічних дисциплін, розкрити їх значення в житті людини та довести необхідність вивчення цих дисциплін; виховати серйозне ставлення до своєї майбутньої професії; формувати практичні вміння і навички; сприяти політехнічному та екологічному вихованню студентів і учнів; розвивати творче мислення, пам’ять, технічну мову, вміння логічно міркувати та робити правильні технологічні  висновки.

    Протягом тижня було проведено багато заходів та зустрічей, які дали можливість учням та студентам всебічно проявити свої здібності та знання, а також поспілкуватися з цікавими людьми. Так, в перший день, викладачем Линкою М.П. було організовано огляд експозиції в Костопільському краєзнавчому музеї, під час якої студенти ознайомилися з флорою і фауною рідного краю. Другий день предметного тижня був відзначений  знайомством студентів з ТОВ «Свиспан Лімітед». Головний технолог підприємства, Дмитро Кудінкін,  провів  екскурсію підприємством, а  менеджер по зв’язках з громадськістю, Наталія Андрійчук, ознайомила студентів з потужностями і досягненнями виробництва. Родзинкою відвідин ТОВ «Свиспан Лімітед» стала екскурсія виробничою лабораторією, де студенти мали змогу побачити виконання лабораторних аналізів та оцінити важливість роботи лабораторії на дотримання якості продукції. В наступний день, викладач, Гоздецький Є.М. ознайомив студентів, будівельного напрямку, з новинками будівельної техніки, а викладач Линка М.П. зорганізувала виставку-портфоліо «Мій домашній улюбленець». В заключний день, увазі студентів, викладачем Остапюк А.П. було представлено вікторину «Чи знаєте ви…?» та інформаційний блок «Цікаві факти про хімію».

    Найактивнішими учасниками заходів були студенти груп 61-ХМ та 71-Б, яких відмічено грамотами і подяками. В цілому, студенти отримали масу цікавої інформації та позитиву, а також, мотивацію до вивчення загальнотехнічних і природничих дисциплін.

Previous Image
Next Image

info heading

info content

Голова ЦК загальнотехнічних і природничих дисциплін           Зулайкхі Т.В.