Тиждень загальнотехнічних і природничих дисциплін

      З 12.11. по 16.11.2018 року в  Костопільському  будівельно-технологічному коледжі НУВГП проходив тиждень загальнотехнічних і природничих дисциплін. Мета предметного тижня: популяризація загальнотехнічних і природничих дисциплін та заохочення учнів і студентів до їх вивчення. На протязі тижня було проведено різноманітні заходи, які організували викладачі циклової комісії загальнотехнічних і природничих дисциплін разом з учнями і студентами коледжу.

     Тиждень розпочався з майстер-класу «Вчимося працювати з технічною літературою», який провели бібліотекар коледжу Надія Степчук і викладач Тамара Зулайкхі. Другий день тижня ознаменувався зустріччю учнів та студентів коледжу з представниками підприємств USM і «Свиспан Лімітед», за темою «Хороші знання – запорука хорошої роботи». Головний інженер –Роман Кочеровець, начальник відділу кадрів – Алла Вовчук та піар-менеджер – Наталія Андрійчук ознайомили присутніх з професіями, що чекатимуть на випускників коледжу. День третій: викладач Євген Гоздецький  провів відкрите заняття з дисципліни «Теоретична механіка», тема якого «Визначення зусиль в стержнях ферми». Наступний день порадував студентські групи природничою вікториною, яку провели викладачі Марія Линка та Анна Остап’юк для студентів груп 81-ХМ і 81-Б.

      Тиждень завершився виставкою  «Новинки будівельної техніки», що була організована та презентована викладачем Євгеном Гоздецьким.

       Протягом тижня учні та студенти коледжу отримали масу емоцій, знань та корисної інформації, які їм стануть у нагоді.

Previous Image
Next Image

info heading

info content

Голова ЦК загальнотехнічних і природничих дисциплін:  Зулайкхі Т.В.