Тиждень циклової комісії викладачів спецдисциплін та майстрів виробничого навчання

05.02.2018 розпочався тиждень циклової комісії викладачів спецдисциплін та майстрів виробничого навчання з виставки книги у нашій бібліотеці та відкритого уроку виробничого навчання в групі №4 . Урок проводив майстер виробничого навчання Бойко С.М. Учні групи ознайомились із технологією шипових зєднань «ласточкін хвіст». Для виконання завдання  застосовували  ручні  інструменти.

06.02.2018року стартувала олімпіада з предмету «охорона праці», яку підготували викладачі спецдисциплін Ступницька Т.А. та Кондратюк В.С. В олімпіаді прийняли участь всі групи кваліфікованих робітників.

07.02.2018 року проведений відкритий урок в групі №3. Майстром  виробничого навчання Ковалем А.М. були показані прийоми технологічного процесу виконання та збірки кухонного табурета.  Учні вперше своїми руками виконали столярний виріб у завершеному вигляді.

08.02.2018 року була підготовлена виставка гурткової роботи з деревини. Майстром виробничого навчання Бойком С.М. в позаурочний час ведеться гурток,  де  виконуються різні вироби з деревини, які оформляються  різьбою. Виконуються роботи на токарних та шліфувальних верстатах.

09.02.2018 року встановлені результати І туру олімпіади з предмету «охорона праці». Перше місце в І турі виборов учень групи №13 Ковальчука І.С., який нагороджений грамотою. Ілля Ковальчук виборов право участі у ІІ етапі олімпіади  з «охорони праці». В Рівному.

Предыдущее изображение
Следующее изображение

info heading

info content