ТИЖДЕНЬ ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ ВИКЛАДАЧІВ ПРОФЕСІЙНИХ ДИСЦИПЛІН СПЕЦІАЛЬНОСТІ «БУДІВНИЦТВО ТА ЦИВІЛЬНА ІНЖЕНЕРІЯ»

Весна – чудова пора року, коли оживає природа. Хоч чарівної сили наблизити тепло ми не маємо, ми можемо внутрішньо підготовити себе і студентів до приходу цієї пори року. Адже з приходом весни розпочинається сезон будівництва. Тому в коледжі з 08 по 12 квітня 2019 р. проходив тиждень циклової комісії викладачів професійних дисциплін спеціальності “Будівництво та цивільна інженерія”. На протязі всього тижня у бібліотеці коледжу викладач спецдисциплін, Степчук Н.В. підготувала виставку різних макетів та навчально-нормативної літератури під назвою «Будівельний мікс». Студенти І та ІІ курсів з великою зацікавленістю та неприхованим азартом, гортаючи книжки відшукували цікаві картинки відповідного будівельного змісту та давали їм пояснення. Цей захід пройшов цікаво та насичено.

08.04.2019 року викладачем Кожарко О.М. був проведений квест «Металевий вернісаж» з дисципліни «Інженерне креслення» серед студентів групи 71Б. Квест складався із трьох блоків, які почергово привели команду під керівництвом Озарчука Максима до перемоги. Закодований та захований елемент металевого кутника, був успішно віднайдений, а команда переможець нагороджена грамотою. Вони своєю участю показали хороші знання з теми «Металеві та залізобетонні конструкції», 09.04.2019 року студенти групи №61Б мали змогу презентувати цікаві факти про будівництво, у запланованому заході викладачем спецдисциплін Алексєйчук Ж.В., під назвою «Калейдоскоп надбань у галузі будівництва». Вступне слово було за викладачем, яка презентувала сучасні інженерні споруди спеціального призначення європейських виробників та порівняла їх із нашими класичними. Також продовженням цього заходу став фотожурнал «Сучасне санітарно-технічне обладнання» підготовлений викладачем Гоздецькою Т.Т. разом із студентами групи 61Б. Всі учасники дізнались багато цікавого та нового, пов?язаного з будівництвом та його розвитком в Україні та світі.

В рамках тижня циклової комісії 10.04.2019 року викладачем геодезії Панчуком Ю.М. було проведено відкрите практичне заняття у групі 71Б на тему «Топографічна зйомка місцевості нівеліром та теодолітом». Завдання заключалось в тому, що дві підгрупи почергово різними приладами визначали точки перевищення на місцевості та порівнювали показники. Заняття проходило на місцевості в натурних умовах. По завершенню практичного заняття всі студенти справились із завданням та отримали позитивні оцінки. Похибка вимірювань двома приладами була в межах допустимої, що найбільше порадувало студентів.

Також в цей день викладач Божко Н.В. ознайомила студентів груп 61Б та 71Б із новітніми матеріалами та технологіями в галузі будівництва за результатами міжнародної будівельної виставки «INTER BUILD EXPO», яку відвідали на передодні. Студенти та запрошені викладачі зацікавлено обговорювали запропонований перегляд сучасних будівельних матеріалів, виробів та будівельної техніки підготовлені викладачем та студентами, які відвідали виставку.

Відкрите лабораторне заняття-екскурсія в лабораторіях НУВГП було проведено 11.04.2019 року викладачами Божко Н.В та Подворним А.В. Окрім запланованих лабораторних робіт проведених у лабораторії «Опору матеріалів» з дисципліни «Будівельна механіка» також була проведена екскурсія для студентів коледжу по Навчально-науковому інституті будівництва та архітектури: це кафедра технології будівельних виробів і матеріалознавства та кафедра мостів і тунелів, опору матеріалів і будівельної механіки.

У підсумку проведених заходів відзначені позитивні моменти та визначені завдання циклової комісії на майбутнє.

Previous Image
Next Image

info heading

info content