тиждень циклової комісії професійних дисциплін спеціальності «Хімічні технології та інженерія»

Сучасній молоді для успішного оволодіння обраною професією необхідний високий рівень професійної підготовки та відповідність сучасним вимогам. Над досягненням саме цієї мети і працюють викладачі циклової комісії професійних дисциплін спеціальності «Хімічні технології та інженерія».

Хорошою традицією в нашому коледжі є проведення тижня циклової комісії. З 15 по 19 квітня в Костопільському будівельно-технологічному коледжі проводився вже традиційний тиждень комісії спеціальності «Хімічні технології та інженерія».

15 квітня студенти І-го курсу групи 81-ХМ в бібліотеці навчального закладу знайомилась із сучасною літературою зі спеціальності.

16 квітня для студентів І, І І-го курсу групи 81-ХМ та 71-ХМ була проведена фото та відео презентація сучасних технологічних процесів переробки деревинної сировини

17 квітня групам 51-ХМ та 61-ХМ були проведені екскурсії на деревообробне підприємство ТОВ ОДЕК смт. Оржів, де студентам показали весь технологічний процес виготовлення водостійкої ламінованої фанери, а також на підприємство по виготовленню струганого шпону ПраТ «Цумань»

18 квітня студенти групи 71-хм та 81-ХМ були ознайомлені з виробництвом по переробці деревних відходів на П.П. Верета Т.Г.

Previous Image
Next Image

info heading

info content