Тиждень суспільних та економічних дисциплін

З 2.04.2018р. по 06.04.2018р. в коледжі проводився тиждень суспільних та економічних дисциплін, який розпочався проведенням олімпіади з предмета «Економіка» у групах 8 і 9. Переможцями олімпіади стали учні групи № 8:

І місце – Лотоцький Андрій;

ІІ місце – Цимбалюк Дмитро;

ІІІ місце – Костюк Віталій.

Викладач Лебедюк Є.Н. впродовж  тижня провела конкурс на тему: «Філо-софські вислови та філософські вікторини» в групах молодших спеціалістів. Переможцями стали студенти групи 51 Б: Сущик А., Григорчук А., Крук М.

3 квітня в Костопільському будівельно-технологічному коледжі була проведена відкрита лекція к.ф.н., викладачем РДГУ Шамсутдиновою-Лебедюк Т.Н. на тему «Етапи українського православ’я». Тетяна Назарівна змістовно і цікаво розповіла як розвивалося православ’я на території України і які тенденції розвитку воно має на сучасному етапі.

4.04. в групі 61 Бі проводилося відкрите практичне заняття з дисципліни «Економіка будівництва», на якому студенти закріпили пройдений матеріал з теми: «Прибуток будівельної організації» та розв’язували задачі.

 5 квітня викладач Лисицина Б. Ю. організувала загальноколеджний виховний захід на тему: «Глобальні проблеми сучасності», на якому учні і студенти ознайомились з основними світовими проблемами та можливостями їх вирішення.

В бібліотеці коледжу була організована виставка літератури на соціально-економічну тематику.

Голова циклової комісії викладачів

суспільних та соціально-економічних

дисциплін Михалюк Н.М.