Тиждень спеціальності «Хімічні технології та інженерія»

З 11.11. по 15.11.2019 р. викладачами спеціальності «Хімічні технології та інженерія» Костопільського будівельно-технологічного коледжу було проведено тиждень циклової комісії.

Метою проведення тижня професійних дисциплін було удосконалення знань, вмінь та навичок отриманих на теоретичних заняттях, розширення світогляду та ерудиції студентів; формування вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, заохочувати студентів до роботи над собою; виховувати інтерес до вивчення спецдисциплін.

В рамках цього тижня викладачами циклової комісії було проведено екскурсії на підприємство та навчальні полігони по підготовці кваліфікованих робітників професій деревообробного  напрямку, проводились різні відкриті заходи.

У понеділок, головою циклової комісії, викладачем спецдисциплін Нагорняк І.І., проводився відкритий урок на тему: «Технологія виробництва деревинних композиційних матеріалів » для студентів ІV курсу групи 61-ХМ.  На якому було розкрито основні технологічні операції виготовлення композиційних матеріалів. Зроблений аналіз сучасних екологічно-чистих матеріалів, які при цьому використовуються. Всі студенти з великим задоволенням слухали викладений матеріал.

Цього ж дня, членом циклової комісії  Воронко О. Д., було організовано та проведено екскурсію студентам першого курсу, групи 91-ХМ на виробничі майстерні коледжу. Де всі присутні ознайомились зі столярними майстернями ручної та механічної обробки деревини, а також з  виробничими полігонами учнів будівельного напрямку.

У вівторок викладачем Зулайкхі Т.В. було проведено відкрите заняття з дисципліни Загальна хімія «Лабораторний майстер клас» у групі 81-ХМ. Студенти другого курсу показали високий рівень підготовки з даної дисципліни, навчалися співпрацювати в командах для досягнення спільної мети, а також конкурентоспроможності та впевненості у своїх силах та знаннях. Мета заходу була максимально досягнута.

12 листопада викладачами Гурською Н. А. та Ткачук О. П.,  групам 91-ХМ та 81-ХМ, була проведена екскурсія в музей лісу. Де студентам були представлені експозиції, які розповідають про історію розвитку лісу, галузі лісового господарства України і Рівненщини зокрема, а також відомості про відомих науковців та діячів, які зробили неоціненний вклад у збереження лісу та розвиток лісової галузі. Студенти побачили колекції флори і фауни Рівненщини, зразки народних промислів пов`язаних з лісом, у планах – відновлення будинку лісника зразка початку XX ст.

У середу відбулося знайомство студентів першого курсу з членами циклової комісії спеціальності «Хімічні технології та інженерія» на якій  було представлено презентацію «Моя майбутня професія». Діти з великою зацікавленістю знайомились з технологічними процесами виробництва продукції  деревопереробної галузі, видами плитних та композиційних матеріалів, а також з прогресуючими сучасними підприємствами, на яких вони, в подальшому, матимуть можливість працювати. Цього ж дня, директор коледжу Алексєйчук А.П. після презентації вручив залікові книжки студентам групи 91-ХМ.

13 листопада, в рамках тижня спеціальності «Хімічні технології та інженерія», була проведена вікторина «Цікаве деревинознавство» серед студентів ІІ, ІІІ та ІV курсів.

Метою даного заходу було повторити, систематизувати й узагальнити знання студентів зі спецдисциплін; розвивати технологічне мислення та вміння аналізувати, швидко знаходити вірну відповідь; виховання допитливості, доброзичливості, взаємоповаги та вміння спілкуватися.

Перемогу отримали студенти групи 61-ХМ. Найкращі знавці деревинознавства були нагороджені  солодкими подарунками.

У четвер, викладачами Нагорняк І. І. та Гоздецьким Є. М. було організовано екскурсію на підприємство ТОВ «Дизайн» для студентів другого курсу. Дане підприємство базується на виготовленні більше десяти видів продукції столярно-будівельного призначення, в тому числі: плінтус, столярну, лицювальну, паркетну дошку, лиштви та поручні. Фрезеровані брускові заготовки є комплектуючими деталями при виготовленні дверних полотен.

По закінченню предметного тижня, було проведено засідання циклової комісії,  де підводилися підсумки всіх заходів з обміном враженнями та цікавими пропозиціями на майбутнє.

 Дякуємо студентам спеціальності «Хімічні технології та інженерія» за активну участь у проведенні тижня. Бажаємо й надалі перемагати та показувати гарні результати!!!

Previous Image
Next Image

info heading

info content