Тиждень соціально- економічних дисциплін

З 25.03.2019р. по 29.03.2019р. в коледжі проводився тиждень соціально- економічних дисциплін.

26 березня викладачем Михалюк Н.М. в групі 81 Б був проведений відкритий урок з дисципліни «Основи економічних теорій» на тему: «Форми суспільного виробництва». Студенти під час проведення заняття з використанням мультимедійного супроводу ознайомились з характерними рисами натурального господарства і товарного виробництва, типами товарного виробництва.

26 березня в навчальному закладі для студентів і викладачів була проведена відкрита лекція к.ф.н., викладачем РДГУ Шамсутдиновою-Лебедюк Т.Н. на тему «Українське православ’я від митрополії до автокефалії». Тетяна Назарівна змістовно і цікаво розповіла як розвивалося православ’я на території України і які тенденції розвитку воно має на сучасному етапі.

28 березня викладачем Кравчук І.В. в групі № 5 було проведене відкрите заняття з предмету «Основи галузевої економіки та підприємництва» на тему: «Витрати виробництва і собівартість продукції», під час якого учні ознайомились з поняттям та класифікацією витрат виробництва та навчились проводити калькуляцію витрат на виконання робіт.   Для покращення сприйняття матеріалу було продемонстрована презентація за допомогою програми Power Point.

Викладач Лебедюк Є.Н. протягом тижня провела конкурс на тему: «Філо-софські вислови» та філософські вікторини в групах молодших спеціалістів.

В бібліотеці коледжу була організована виставка літератури на соціально-економічну тематику.

Previous Image
Next Image

info heading

info content

 

 

Голова циклової комісії викладачів

суспільних та соціально-економічних

дисциплін                                                                                               Михалюк Н.М.