Тиждень професійних дисциплін спеціальності “Хімічні технології та інженерія

З 26.11. по 30.11.2018 р. викладачами спеціальності «Хімічні технології та інженерія» Костопільського будівельно-технологічного коледжу було проведено тиждень циклової комісії.
Метою проведення тижня професійних дисциплін було удосконалення знань, вмінь та навичок отриманих на теоретичних заняттях, розширення світогляду та ерудиції студентів; формування вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, заохочувати студентів до роботи над собою; виховувати інтерес до вивчення спецдисциплін.
В рамках цього тижня викладачами циклової комісії було проведено екскурсії на підприємство та навчальні полігони по підготовці кваліфікованих робітників професій деревообробного  напрямку, проводились різні відкриті заходи.

    У понеділок відбулося знайомство студентів з членами циклової комісії спеціальності «Хімічні технології та інженерія» на якій  було представлено презентацію «Моя майбутня професія». Студенти з великою зацікавленістю знайомились з технологічними процесами виробництва продукції  деревопереробної галузі, видами плитних та композиційних матеріалів, а також з прогресуючими сучасними підприємствами, на яких вони, в подальшому, матимуть можливість працювати. Голова циклової комісії Нагорняк І.І. ознайомила всіх із основними напрямами діяльності ЦК та викладачами, які в ній працюють. А також, цього дня,  заступник директора з НВР Божко Н.В. після презентації вручила залікові книжки студентам групи 71-ХМ.

Також, у понеділок, викладачем Ткачук О. П., проводився відкритий урок на тему: «Технологія виготовлення фанери » для студентів І курсу групи 81-ХМ.  На якому було розкрито основні технологічні операції виготовлення фанери загального призначення. Зроблений аналіз сучасних екологічно-чистих клеєвих матеріалів, які при цьому використовуються. Всі студенти з великим задоволенням слухали викладений матеріал.

 У вівторок, бібліотекарем Степчук Н.В., було проведено виставку навчально-методичних матеріалів для студентів спеціальності «Хімічні технології та інженерія» під назвою  «Бібліотечний пікнік», де студенти мали можливість ознайомитись з навчальною літературою.

У вівторок, також, викладачами циклової комісії було організовано екскурсію на підприємство ТОВ «Українські лісопильні»  студентам третього та четвертого курсів. Де вони мали змогу побачити технологію переробки ділової деревинної сировини на  бруси та дошки, які постачаються як на внутрішній ринок так і на експорт. Та з зацікавленістю спостерігали за роботою сучасного високопродуктивного лісопильного обладнання. Здивування студентів викликала мінімальна участь працюючих на сучасних автоматичних лісопильних лініях.

У середу, членом циклової комісії  Воронко О. Д., було організовано та проведено екскурсію студентам групи 81-ХМ на виробничі майстерні коледжу. Де всі присутні ознайомились зі столярними майстернями ручної та механічної обробки деревини, а також з  виробничими полігонами учнів будівельного напрямку. Майстри виробничого навчання Бойко С.М. та Коваль А.М.,  проінформували студентів про перелік всіх послуг, які надає коледж по виконанню будівельних та деревообробних робіт.

        У четвер була проведена вікторина «Кращий знавець виробництва деревних плитних матеріалів» серед студентів ІІІ та ІV курсів.

Метою даного заходу було повторити, систематизувати й узагальнити знання студентів зі спецдисциплін; розвивати технологічне мислення та вміння аналізувати, швидко знаходити вірну відповідь; розвивати вміння застосовувати набуті знання в нестандартних ситуаціях; сприяти вихованню активної життєвої позиції в навчанні й житті; виховання допитливості, доброзичливості, взаємоповаги та вміння спілкуватися. Крім того, студенти навчалися співпрацювати в командах для досягнення спільної мети, а також конкурентоспроможності та впевненості у своїх силах та знаннях. Мета заходу була максимально досягнута.

Перемогу отримали студенти групи 61-ХМ. Найкращі знавці спецдисциплін були нагороджені  солодкими подарунками.
У п’ятницю відбулося засідання циклової комісії,  де підводилися підсумки проведених тижневих заходів з обміном враженнями та цікавими пропозиціями на майбутнє.

 Дякуємо студентам спеціальності «Хімічні технології та інженерія» за активну участь у проведенні тижня. Бажаємо й надалі перемагати та показувати гарні результати!!!